سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بلاتکلیفی روزنامه نگاران در بند در آستانه سال نو...

بلاتکلیفی روزنامه نگاران در بند در آستانه سال نو

چکیده :علی رغم مراجعه و پیگیری خانواده این زندانیان دادستاني و مسولان اوين هیچ یک پاسخگوی دلیل عدم آزادی آنها پس از سپردن وثیقه...


کلمه:پس از گذشت هفت روز از سپردن وثيقه براي آزادی اكبر منتجبي ،وحيد پور استاد ، احسان مهرابی و سميه مومني هيچ خبري از آزادي آنان نيست .

به گزارش خبرنگار کلمه علی رغم انکه خانواده های این روزنامه نگاران در بند هفته گذشته وثیقه های اعلام شده برای آزادی عزیزانشان را تامین کرده اند اما همچنان از آزادی آنها خبری نیست.

بر اساس اخبار رسیده پس از انتشار سپردن وثیقه و احتمال آزادی احسان مهرابی،اکبر منتجبی ،وحید پور استاد و سمیه مومنی، برخورد ها با این روزنامه نگاران تند تر شده و دوباره  بازجويي ها از سر گرفته شده است. به نحوی که مجددا آنها را به سلول انفرادی منتقل کرده اند.

علی رغم مراجعه و پیگیری خانواده این زندانیان  دادستاني و مسولان اوين هیچ یک پاسخگوی دلیل عدم آزادی آنها پس از سپردن وثیقه نیستند.

در چنین شرایطی و با توجه به پیش رو بودن سال نو و ایام نوروز خانواده های این روزنامه نگاران  تحث فشار روحي شدید قرار دارند و امیدوار هستند تا عزیزانشان پیش از سال نو آزاد شوند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.