سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ایجاد 2 دانشگاه تک جنسیتی در تهران...

ایجاد 2 دانشگاه تک جنسیتی در تهران

چکیده :تاکنون چهار درخواست مجوز به وزارت‌ علوم ارسال شده است که در این میان دو درخواست مجوز مربوط به تهران، دو درخواست دیگر مربوط به شیراز و مشهد است که این درخواست‌ها در شورای گسترش در حال بررسی...


کلمه: بیشتر تقاضاها جهت ایجاد دانشگاه تک جنسیتی مربوط به دانشگاه تک جنسیتی دختران است.

مدیر کل دفتر آموزش‌های آزاد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اعلام محدودیت جهت ارائه مجوز به موسسات غیردولتی در خصوص شرط ارائه مجوز به این موسسات به ایسنا گفت: تنها به مناطق و رشته‌های خاص و درخواست‌های تک جنسیتی مجوز ایجاد موسسه غیر دولتی داده می‌شود.

دکتر نادری درباره درخواست‌های ارائه شده جهت ایجاد دانشگاه تک جنسیتی، گفت: تاکنون چهار درخواست مجوز به وزارت‌ علوم ارسال شده است که در این میان دو درخواست مجوز مربوط به تهران، دو درخواست دیگر مربوط به شیراز و مشهد است که این درخواست‌ها در شورای گسترش در حال بررسی است. وی افزود: بیشتر تقاضاها جهت ایجاد دانشگاه تک جنسیتی مربوط به دانشگاه تک جنسیتی دختران است.

نادری‌منش درخصوص شرایط ایجاد دانشگاه تک جنسیتی گفت: علاوه بر شرایط عمومی، یکی از شرایط جهت ارائه مجوز به یک دانشگاه تک جنسیتی دخترانه، دارا بودن سه استادیار خانم است.

مدیرکل دفتر آموزش‌های آزاد وزارت علوم در خاتمه خاطرنشان کرد: در حال حاضر 268 موسسه غیر دولتی دارای مجوز قطعی از وزارت علوم هستند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “ایجاد 2 دانشگاه تک جنسیتی در تهران”

 1. سبزعلی گفت:

  خدا رو شکر!
  اسلام از خطر نجات یافت!
  مسئولان درست دست گذاشتن روی مشکل اساسی و اصلی کشور. دستشان درد نکند.

 2. خدایا از شر نگاه آلوده اینها دختران و زنان ایران زمین را حفظ کن که اینها از زن فقط جنسیت او را دیده اند.

 3. اینها با این تفکراتشان می خوان کاری کنن اگه دانشجوهای غیر هم جنس همدیگرو دیدند خیال کنند لولو خرخره می بینند!

 4. شهروز گفت:

  ای کاش یکسری سوپر مارکت و نانوایی تک جنسیتی بود .چون نبود این دو ما را از نظر علمی از چندین سال عقب خواهد راند.

 5. saman گفت:

  نمی دانم تابحال که دانشگاهها مختلط بوده چه فاجعه ای پیش اومده که حالا می خوان جداش کنن؟ مسئولین بهتره بجای این موارد حاشیه ای، به اصل مطالب بپردازن.