سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » “نظام برنامه‌ريزي را سال آينده احيا كنيد’...

“نظام برنامه‌ريزي را سال آينده احيا كنيد’

چکیده :در 4 سال گذشته عده‌اي ادعا كردند برنامه چهارم توسعه را خمير كرده و به اين كار خود افتخار مي‌‌كنند كه اين عده بايد درسال آينده از اين كار خود استغفار كنند و به نظام برنامه‌ريزي...


کلمه: مشاوررییس مرکز تحقیقات استراتژیک تاكيد كرد‌:‌ مسوولين بايد در ‌سال آينده برنامه پنجم توسعه را بر اساس برنامه چهارم توسعه كه بخش‌هاي مهمي از آن اجرا نشده و با در نظر‌گرفتن سياست‌هاي كلي ابلاغي مقام معظم رهبري معماري كنند.

اكبر تركان در گفت‌وگو با  ايلنا،در تحليل خود از اولويت كاري مسوولين در سال آينده معتقد است: در 4 سال گذشته عده‌اي ادعا كردند برنامه چهارم توسعه را خمير كردند و به اين كار خود افتخار مي‌‌كنند كه اين عده بايد درسال آينده از اين كار خود استغفار كنند و به نظام برنامه‌ريزي برگردند.

وزیر اسبق دفاع و راه ادامه داد: مسوولين دولتي بايد برنامه پنجم توسعه را براساس برنامه چهارم توسعه كه بخش‌هاي مهمي از آن اجرا نشده و با در نظر‌گرفتن سياست‌هاي كلي ابلاغي مقام معظم رهبري معماري كنند.

مشاوررییس مرکز تحقیقات استراتژیک خاطر‌نشان كرد: مسوولين بايد حركت كشور را به سمت حركت برنامه‌ريزي پيش ببرند و در جهت توسعه گام‌هاي جديد پيش بروند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به ““نظام برنامه‌ريزي را سال آينده احيا كنيد’”

  1. ناشناس گفت:

    برنامه دیگه چه صیغه اییه همین جوری راحت تریم کسی هم نمی تونه سوال کنه که چی شد و کجا رفت و…

  2. سبز گفت:

    برای این دولت در رابطه با کشور و مردم فقط تبلیغات انتخابات به هر نحو ممکن و هر ابزار غلط و درست در تمام دوران استقرار مهم است و بس.

    هیچ انتظار دیگری نمیتوان داشت.