سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دیدار لاریجانی با رهبری پیرامون قانون هدفمند كردن‌ یارانه‌ها...

دیدار لاریجانی با رهبری پیرامون قانون هدفمند كردن‌ یارانه‌ها

چکیده : محمود احمدی‌نژاد روز گذشته نامه‌ای را در خصوص یارانه‌ها به مقام معظم رهبری ارائه داده بود.به همین دلیل صبح امروز رئیس مجلس با مقام معظم رهبری دیدار...


کلمه: دبیركل فراكسیون خط امام(ره) از دیدار علی لاریجانی با مقام رهبری پیرامون قانون هدفمند كردن یارانه‌ها خبر داد.

محمدرضا تابش در گفتگو با ایلنا ظهر امروز در پاسخ به سئوالی كه علت تاخیر جلسه علنی عصر امروز را جویا می‌شد، گفت:«رئیس مجلس پیش از جلسه عصر امروز به تشریح دیدارشان با مقام معظم رهبری پرداخت.»

به گفته وی محمود احمدی‌نژاد روز گذشته نامه‌ای را در خصوص یارانه‌ها به مقام معظم رهبری ارائه داده بود.به همین دلیل صبح امروز رئیس مجلس با مقام معظم رهبری دیدار داشت.

تابش در تشریح سخنان لاریجانی اظهار داشت:«به گفته رئیس مجلس مقام معظم رهبری در این دیدار اعلام كرده‌اند كه استدلالات طرفین دولت و مجلس، محكم و قابل توجه است ولی باید فرصتی فراهم شود تا رئیس‌ دولت هم بتواند استدلال‌ها و حرفهایش را پیرامون هدفمند كردن یارانه‌ها مطرح كند.»

وی به نقل از لاریجانی ادامه داد كه مقام معظم رهبری اعلام كرده‌اند قصد دخالت در محتوای مسائل را ندارند اما از مجلس خواسته‌اند تا فرصتی برای احمدی نژاد و بیان مطالبشان فراهم شود.

دبیر كل فراكسیون خط امام (ره) ادامه داد:«تصور من از سخنان رهبری آن است كه ایشان تصمیم‌گیری نهایی را پس از استماع سخنان رئیس دولت به نمایندگان و رای مجلس واگذار كرده‌اند.»

این عضو كمیسیون تلفیق با اشاره به اینكه مجلس هنوز وارد بحث هدفمند كردن یارانه‌ها نشده است ادامه داد:«اما از آنجا كه احمدی نژاد  فردا عازم افغانستان هستند، خواستار حضور در مجلس شده‌اند.»

تابش اعلام كرد كه در جلسه غیر علنی پیش از آغاز جلسه عصر امروز طی تذكری به استناد مواد 108، 113 و 153 آیین‌نامه داخلی مجلس گفته است كه رئیس‌ دولت و یا نماینده دولت وقتی بخواهند در مورد موضوع مورد بحث مجلس صحبت كنند براساس آیین‌نامه مجلس حداكثر 5 تا 10 دقیقه فرصت دارند از این رو وی پیشنهاد كرده بود كه احمدی‌نژاد در جلسه‌ای علنی ولی غیر رسمی در مجلس حضور یابد تا فرصت وسیع‌تری برای بیان استدلالاتش فراهم شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

6 پاسخ به “دیدار لاریجانی با رهبری پیرامون قانون هدفمند كردن‌ یارانه‌ها”

 1. تابناک نوشته بود که نماینده‌های مجلس واسه هم موشک کاغذی ساختند و پرت کردند ،منتهی‌ نوشته حواس خبرنگارها پرت شده نفهمیدن موشکی که فلانی‌ ساخته به اون یکی‌ دیگشون رسیده یاد نه ،چون ازشون خوشم نمیاد اسمهاشون رو هم به یادم نمونده ،وقتی‌ نماینده ملت در خانه ملت از بیکاری به شوخی‌ و مسخره بازی وقت رو بگذرونند ،دیگه معلومه که هرچی‌ ظلم به حق ملت باشه این نمایندها تاید میکنند و به تصویب میرسونند.

 2. ناشناس گفت:

  مجلس تا حالاش هم خیلی با آقای احمدی نژاد راه اومده کاش رهبری در دوران آقای خاتمی هم تا این حد پشتیبان ایشان بودن.

 3. محمد گفت:

  یک سئوال داشتم: معنای جمهوری چیست؟؟ اگر نمایندگان مجلس را منتخبین مردم تشکیل داده اند پس چرا حرف اول و آخر را نمی زند در این مملکت رییس جمهور جایگاهش کجاست ؟؟ اگر رییس جمهور قول تغییرات می دهد پس با کدام تغییر سیاست؟؟ رییس جمهور بیشتر شبیه یک معاون شده در کشور ما تا شخص و منتخب مردم ؟؟ خواهش می کنم تکلیف مردم را روشن کنید و مجلس و رییس جمهوری و ما بقی ارکان جمهوریت را جمع کنید تا مردم حدا قل تکلیف خودشان را بدانند

 4. ناشناس گفت:

  این مجلس زیادی در راس امور است

 5. محمد علی گفت:

  ولی من فکر می کنم این جناب لاریجانی هم خودشو زده به اون راه. شما مطمئنی منظور آقا این بوده که مجلس فقط استماع کنه بعد هر چی خواست نظر بده؟

 6. یکانی گفت:

  یاد دارم در غروبی سرد ، سرد ، میگذشت از کوچه ما دوره گرد ، داد میزد : کهنه قالی می خرم ، دسته دوم جنس عالی می خرم ، کاسه وظرف سفالی می خرم ، گر نداری کوزه خالی میخرم ، اشک در چشمان بابا حلقه بست ، عاقبت آهی کشید و بغضش شکست ، اول ماه هست و نان در سفره نیست ، ای خدا شکرت ولی این زندگیست ؟! بوی نان تازه، هوشش برده بود ، اتفاقا مادرم روزه بود ،خواهرم بی روسری بیرون دوید، گفت: آقا سفره خالی میخری …!؟((شرح وحال زندگی مردم ایران بعداز اجرای پرنامه!؟ هدفمندکردن یارانه ها توسط احمدی نژاد))