سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » وثیقه 200 میلیون تومانی برای آزادی صالح نقره کار تودیع شد...

وثیقه 200 میلیون تومانی برای آزادی صالح نقره کار تودیع شد

چکیده :از سوی دادگاه انقلاب وثیقه 200 میلیون تومانی برای موکلم تعیین شده است و خانواده اش صبح امروز وثیقه را تودیع کرده اند.با تودیغ وثیقه انتظار می رود به زودی او آزاد...


کلمه : خانواده صالح نقره کار ،خواهر زاده زهرا رهنورد و مسوول کمیته حقوقی ستاد انتخاباتی مهندس میرحسین موسوی ،با تودیع وثیقه 200 میلیون تومانی منتظر آزادی او هستند.

ایمان میرزازاده ،وکیل مدافع صالح نقره کار در گفت و گو با خبرنگار کلمه ،ضمن اعلام این مطلب ،گفت :از سوی دادگاه انقلاب وثیقه 200 میلیون تومانی برای موکلم تعیین شده است و خانواده اش صبح امروز وثیقه را تودیع کرده اند.با تودیغ وثیقه انتظار می رود به زودی او آزاد شود.

محمدصالح نقره کار، خواهرزاده زهرا رهنورد، روز دوشنبه ،بیستم بهمن به دادسرای زندان اوین احضار و همان روز بازداشت شد. او تا چند هفته پیش از آن مسئول روابط عمومی دادستانی کل کشور بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “وثیقه 200 میلیون تومانی برای آزادی صالح نقره کار تودیع شد”

 1. مانی گفت:

  با درود به سایت کلمه.

  راستی به یک موضوع پی بردید؟ اینکه فک کنم از بعد انتخابات تا الان , دادگاه انقلاب ملیاردر شده؟ هر روز وثیقه 200 ملیون تا 800 ملیون برای ادم ها بی گناه تعیین میکنند.
  به راستی چرا در مملکتی که واقعا ازادی به معنای واقعی زیر 0 است , چرا ادعا ازادی میکنند؟ واقعا سوالی است که باید این مسولین پاسخگو باشند. ولی متاسفانه شاهد هستیم که اصلا اهمیت به حرف نخست وزیر امام نمیدهند و همین طوری سرخود کار خودشون رو انجام میدهند,

  در حالی که میر حسین موسوی در بیانیه 17 تمام مشکلات مردم را برای دولت “انتصابی” مشخص کرد و به راستی که در این بیانیه حقایق بیان شد و شاهد بودیم که تمام این خواسته ها , خواسته های جمع کثیری از ملت سبز ایران است, ولی متاسفانه به جای رسیدگی به این خواسته ها , میان سخن های واقعا جالبی رو بیان می کنند که , به صورت غیر مستقیم میگویند اقای موسوی و کروبی دیگر جایی در نظام ندارند و این حرف ها.
  حالا من یه چیزی بگم. ببینید در هر نظامی باید افکارت مثل خودشون باشه , باید اگر من بلفرض درون سپاه میروم , باید مانند اون ها عمل بکنم و چشمم رو بر خیلی از حقایق ببندم در غیر این صورت شکی نیست جایی در نظام ندارم. حالا این ها هم دارند به طور ناخواسته میگویند افرادی که با ما نیستند , جایی در این نظام ندارند. و فقط شعار میدهند این خواست احاد ملت و اکثریت ملت ایران است.
  اقای موسوی مثل خودشون نیست اقای کروبی مثل خودشون نیست اصلاح طلبان و چپی ها به هیج وجه مثل خودشون نیست و نخواهد بود, اصلاح طلبان دلشون با ملت سبز ایران است و همیشه ارزش قایل بودن برای مردم را نسبت به خودشون ترجیح میدهند.

  حالا عده ای هم کشتی نجات ساختند و خودشون رو حضرت “نوح” کردند و دارند دستور میدهند که به این کشتی برگردید.
  و من و امثال من که خیلی زیاد هستند , این کشتی نجات فعلی را با اون کشتی نجات حضرت “نوح” مقایسه میکنیم.

  درود به پدرم میر حسین موسوی.

 2. دوست صالح گفت:

  درود بر صالح آقای عزیز و گل لحظه هارو میشمریم تا ببینیمش