سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مسئول دفتر میرحسین موسوی آزاد شد...

مسئول دفتر میرحسین موسوی آزاد شد

چکیده :مهدی فروزنده پور کارمند پيشین نهاد رياست جمهوری است که در آخرین سمت خود ریاست دفتر مهندس موسوی را در فرهنگستان هنر برعهده...


کلمه: مهدي فروزنده پور ،مسوول دفتر مهندس موسوی آزاد شد.

به گزارش کلمه، مهدی فروزنده پور مسوول دفتر مهندس میرحسین موسوی پس از گذشت بیش از دو ماه  با تودیع قرار وثیقه آزاد شده است.

مهدی فروزنده پور کارمند پيشین نهاد رياست جمهوری است که در آخرین سمت خود ریاست دفتر مهندس موسوی را در فرهنگستان هنر برعهده داشت. وی در تاریخ هفتم دی ماه در منزل شخصي اش توسط سه مامور امنیتی بازداشت شده بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

6 پاسخ به “مسئول دفتر میرحسین موسوی آزاد شد”

 1. ناشناس گفت:

  خدا رو شکر/ دم عیدیی..

 2. علی51 گفت:

  به امید آزادی تمام زندانیان دربند،این آقایان که شناخته شده هستند و احتمالاً توی زندان باهاشون برخوردهای فیزیکی و ناسزاهای ناموسی نمیشه،ولی اون دلاورهای بی نام و نشان که مردم عادی و بدون پشتوانه ای هستند و الان در بند هستند و خانواده هایشان دست به گریبان مصایب متعددی هستند باید چه بکنند؟

  البته اگر هرکسی با آگاهی و ایمان و شعور به راهی می ره که انتخاب کرده ،باید پی هرچیز را به تنش بماله و یقیناً نباید بعداً طلبکار بشه.اما … با تمام این حرفا ،خیلی سخته،باور کنید.

  باید دادهمه ستانده شود،به امید پیروزی جنبش سبز،امید که همیشه سبز بمونه.

 3. رای سبز گفت:

  اللهم فک کل اسیر

 4. سيد ساسان گفت:

  عيدت
  آزادي ات مبارك دلاور

 5. دوستدار مهندس موسوی گفت:

  هر چه مجاهد ز بند وحبس درآید عمر فساد و ستم دگر بسر آید

 6. ناشناس گفت:

  ان شاءاله آه مادران داغ دیده و زندان کشیده دامن ظالم را هرچه زودتر بگیرد