سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » استفاده از گشت‌ بسيج به عنوان گشت محله...

استفاده از گشت‌ بسيج به عنوان گشت محله

چکیده :نيروهاي بسيج با لباس و حكم سازماني با هماهنگي كلانتري‌ها فعاليت مي‌كنند/گشت‌هاي بسيج براي برخورد با زشتي‌ها و تلشتي‌ها است/چنانچه خيابان‌ها و چهارراه‌ها در چهارشنبه‌سوري بسته شود‏، افراد دستگير و خودورها توقيف...


کلمه:جانشين فرمانده نيروي انتظامي گفت: در جلساتي كه با عزيزان سپاه داشتيم گشت‌هاي بسيج به عنوان گشت محله در تهران و كل كشور فعال مي‌شوند.

به گزارش  ايلنا، سردار احمدرضا رادان با حضور در جمع خبرنگاران در رابطه با امنيت مردم در روزهاي پاياني سال و تعطيلات نوروز اظهار كرد: در رابطه با تامين امنيت و اقدامات انتظامي با توجه به اينكه در برخي استان‌ها مثل تهران شهرها در ايام تعطيلات خالي مي‌شوند، جلساتي با عزيزان سپاه داشتيم.

وي افزود: در اين راستا گشت‌هاي بسيج به عنوان گشت‌هاي محله در تهران و كل كشور فعال مي‌شوند.

جانشين فرمانده نيروي انتظامي خاطر نشان كرد: اين اقدام كار خوبي در راستاي ارتقاي احساس امنيت شهروندان و برخورد با زشتي‌ها و تلشتي‌ها است كه نيروهاي بسيج با لباس و حكم سازماني با هماهنگي كلانتري‌ها به كمك مردم مي‌آيند.

رادان ادامه داد: نيروي انتظامي نيز با به‌كارگيري كل نيروهايش در روزهاي تعطيل به كار مي‌آيد.

وي در رابطه با مراسم چهارشنبه‌سوري نيز اظهار كرد: در چهارشنبه آخر سال همان‌طور كه گفته شد بزرگترها بايد كنار كوچكترها باشند و مديريت بزرگترها باعث مي‌شود كه حوادث تلخي كه سال‌هاي گذشته شاهد آن بوديم، رخ ندهد.

سردار رادان ادامه داد: آنچه كه حساس هستيم اين است كه خيابان‌ها، ميادين و شاه‌راه‌ها چه از سوي خودروها و چه توسط افراد محدود نشود و اين افراد حتما دستگير مي‌شوند و با هماهنگي قضايي قرار است افرادي كه اقدام به راه‌بندان كنند و خودروهايشان تا پايان تعطيلات مهمان ما باشند كه البته تعدادشان قطعا كم است.

جانشين فرمانده نيروي انتظامي همچنين در رابطه با سفرهاي نوروزي نيز به سلامت رانندگان به ويژه رانندگان وسايل نقليه عمومي تاكيد كرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

14 پاسخ به “استفاده از گشت‌ بسيج به عنوان گشت محله”

 1. ناشناس گفت:

  بسیج مدرسه عشق است .

 2. مشت سبز گفت:

  ببینید کار بسیج به کجا رسیده که انقدر از خط امام دور شده است که امروز در مقابل مردم ایستاده و عده ای افراد فریب خورده در لباس مقدس بسیج زمان جنگ امروز تیغ روی خودی میکشند و شعبون بی مخ هایی که با مجوز مخالفین را سرکوب میکنند و به نام امنیت مردم امنیت قدرت …. را تامین میکنند و با جوانان میهن همچون دشمنان رفتار میکنند.برادر بسیجی آیا حضرت صاحب الزمان از اعمالتان راضی هستند یا امروز شما را مسئول اسلام هراسی میدانند ؟؟؟کار شما با طالبان چه تفاوتی میکند.از شما در خواست داریم بیشر تامل کنید.
  لطفا نظر مرا منعکس کنید .برایم مهم است متشکرم

 3. ناشناس گفت:

  در راستای ارتقای احساس امنیت شهروندان ؟؟؟ شهروندان عزیز! کدامتان از این خبر احساس امنیت کردید؟

 4. علی گفت:

  اگه اینکارو بکنن دیگه محله ها ناامن میشه

 5. ناشناس گفت:

  یحتمل با باتوم و گاز اشک آور و دستبند….هرکی هم دستگیر شد خیالش راحت یک راست میره کهریزک یه آب و هوایی هم عوض میکنه منتها بیرون آمدنش بستگی به ملک الموت داره….!!!!

 6. یادت بخیر اماما گفت:

  سلام
  بله باید با پول بیت المال عقده های بچگیشونو به اسم امنیت رو بچه محلاشون خالی کنن.
  خمینی کجایی که بسیجت به کجا داره میره
  یا حجت ابن الحسن———ریشه ظلم رو بکن

 7. آرش کمانگیر گفت:

  یک چیز جالب در مورد عناصر زور گو و فشار سیستمهای افراطی ، و دیکتاتوری سیاسی این است که آنان هرگز در طول تاریخ پس از آن دیکتاتوری دیگر جدی گرفته نشدند ، و همیشه مورد تنفر نسلهای ایینده گردیدند.آیا تاکنون در ایران امروز ، این نیروهای ملقب به بسیج ، شخصیت شناسی اجتماعی شدند ؟ اینها واقعند کیستند ، که به راحتی به روی مردم خودشان خشونت میدهند ؟ چه مشگلی در زندگی این دسته از افراد اجتماع ما پدید امده ، که خودشان را در مقابل مردم خود قرار دادند ، و با اینکه خودشان هم جزیی از جامعه دردمند و رنجور ایران هستند ، با این وجود ، مرتکب کارهای واقعا غیر قابل تصوری شدند که ما بخصوص پس از وقایع 22 خرداد شاهد آن بودیم، و متاسفانه در شبکه جهانی اینتر نت ، بخصوص یو تیوب ، تا کنون باعث شرمساری هوییتی و ملی ما ایرانیان گشته . براستی بیننده داخلی ، و خارجی در مورد بسیج امروز ما چه فکر میکند ؟بخصوص که در دنیای امروز ما، تو نمیتوانی در خیابان کاری کنی ، و دهها تلفن موبایل عمل تو را ضبط نکنند.
  بسیج یک زمانی در جبهه ، و در مقابل دشمن اجنبی همانند ستاره درخشید ، و ایستگاههای صلواتی آنان بخصوص در نسل من که جبهه ای بودیم همیشه پایدار است . هنوز که هنوزه ، اسمهای چون بابایی،جهان آرا ، زین الدین و اوینی ، یادگارهای خلوص و اصالت هستند و خواهند بود . اما بسیج امروز ، ا یا کوچکترین شباهتی به این اسطوره ها دارد ؟
  دست آخر اینکه ،برای به خود امدن، هرگز دیر نیست. چقدر خوب است که انسان در مقابل وجدانش سربلند باشد .همیشه در خدمت خوبیها باشد. و اگر نه الت دست شدن ، هرگز در تاریخ وضعیت خوبی نداشته است ، و انسان جز اینکه نام خودش و تفکرش را سقوط دهد ، مار دیگری نکرده است . و براستی که تاریخ، بدون تعارف قضاوت میکند .

 8. لام تا کام گفت:

  تورو خدا بیاید محلۀ ما رو هم پر از امنیت کنید. آخه اصلا از قیافۀ شماها امنیت مثل ابر بهار می باره. آی قربون باتوم و اشک آور و نعره ها و دل مثل … ترسوتون برم!

 9. سوره آل عمران(196 و 197):

  رفت و آمد (پيروزمندانه) كافران در شهرها تو را نفريبد! اين متاع ناچيزي است، و سپس جايگاهشان دوزخ، و چه بد جايگاهي است!

  وای بر کسانی که خود را مسلمان می نامند ولی مصداق بارز آیات فوق هستند و مرتبا مردم را تهدید و تحدید می کنند. به نظر می رسد که دیگر خیلی دیر شده است…

 10. مهدی گفت:

  متاسفانه با عملکردی که بسیج بعد از انتخابات داشت خیلی ها رو از خودش متنفر کرد….واقعا قرار بود اینها حافظ ناموس و جان مردم باشند اما ناموس مردم رو تو خیابان زدند و به گلوله بستند.دیگر این بسیج و سپاه اونی نیست که قرار بود باشند و دیگر نزد مردم محبوب نیستند.

 11. ناشناس گفت:

  بهتره پاشون رو تو محله ما نزارن
  به نفع خودشونه
  ماها یه کم بی اعصابیم و از ریخت اینا هم خوشمون نمیاد در نتیجه ……

 12. علی51 گفت:

  بسیجی باید حداقل 35 سالش باشه،اینا نوجوانانی هستند که به عشق بیسیم و اسلحه میان بیرون و روزی می فهمند که ازشون سوء استفاده شده که عمرشون و زندگیشیون رو تلف کردند و هزینه ای میشن رو دست مردم.

  امثال رادان و مرتضوی می دونن چطوری موج سواری کنند.

 13. مشت سبز گفت:

  روزی که با ماشین به گربه ای برخورد کردم تا یک هفته از ناراحتی حالت طبیعی نداشتم وهنوز هم بعد از گذشت چند سال فراموش نمیکنم چطور افرادی به هموطنان خود حمله میکنند و گاهی خون آنان را به ناحق میریزند و به شادی و سرور میپردازند؟؟!!!
  روز 22 بهمن عده ای در لباس بسیج دیدم که از کتک زدنهاشون به عنوان خاطرات خوب و افتخاراتشون برای هم تعریف میکردند.دوستان بسیجی از اینکه راه شهادت را باز کرده اید از شما ممنونم همیشه دوست داشتم زمان جنگ بودم و در لباس مقدس بسیج برای کشورم شهید میشدم.کتک خوردن از شما افتخار ماست زیرا عین دیانت ماست…بکشید مارا ملت ما بیدارتر میشود

 14. مشت سبز گفت:

  برادران عزیز و زخمتکشم در سایت کلمه
  خسته نباشید
  خدا قوت
  دوستتان داریم
  ممنون از چاپ مطلبم
  پیشنهادی دارم از عکس بیشتر در سایت استفاده کنید تا خبر بیشتر در ذهن بماند و این مهم اثری باور نکردنی در اعتبار بیشتر سایت دارد.در ضمن اگر روزی مارا نیز قابل بدانید آماده هر همکاری هستم.دانشجویی 22 ساله هستم .اگر بشود کمکی کنم و مفید باشم باعث افتخارم است