سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » کیومرث پوراحمد و مهدی هاشمی خواستار آزادی جعفر پناهی شدند...

کیومرث پوراحمد و مهدی هاشمی خواستار آزادی جعفر پناهی شدند

چکیده :آرزو می‌کنم هر چه زودتر شاهد آزادی آقای جعفر پناهی و ديگر هم‌صنفان خود از زندان...


کلمه:کيومرث پوراحمد و مهدی هاشمی خواستار آزادی همکاران خود شدند.

به گزارش وب سایت پوياخبر، شب گذشته در مراسم ساليانه «دنيای تصوير» در تالار مرکز همايش‌های برج ميلاد، کيومرث پوراحمد کارگردان سرشناس سينما به روی صحنه رفت و ضمن ستايش از همکاران‌اش خواستار آزادی جعفر پناهی، محمد رسول‌اف و مهدی پورموسی شد. مهدی هاشمی بازيگر نام آشنای تئاتر و سينما نيز پس از حضور بر صحنه گفت: «آرزو می‌کنم هر چه زودتر شاهد آزادی آقای جعفر پناهی و ديگر هم‌صنفان خود از زندان باشيم.»

همچنین شنیده شده که جعفر پناهی و محمد رسول‌اف در بند ۲۰۹ زندان اوين به‌سرمی برند.

مهدی پورموسی، مدير توليد فيلم جديد جعفر پناهی که نام‌اش در ليست آزادشدگان چهارشنبه شب ديده شده‌بود هم‌چنان در زندان اوين در بندی غير از بند ۲۰۹ در بازداشت است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “کیومرث پوراحمد و مهدی هاشمی خواستار آزادی جعفر پناهی شدند”

  1. سارا رسولي گفت:

    به نام ايران و ايراني.هنر مندان روزگاران سختي را تجربه كرده و مي كنند ولي در نهايت آزادي با ماست و براي همه انسانهايي كه به دنبال شرافت و كمال انسانيت هستند.جعفر پناهي عزيز چه بزرگ است كه هنوز مانده و در كنار برادر و خواهران خود لمس ميكند اين روزگاران را.بزرگ باش و بزرگ بمان.آزادي از آن توست مي دانم كه مي داني.