سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دیدار جوانان اصلاح طلب با آیات عظام در قم...

دیدار جوانان اصلاح طلب با آیات عظام در قم

چکیده :جوانان اصلاح طلب در این سفر با آیات عظام موسوی اردبیلی، صانعی و بیات زنجانی دیدار و و پیرامون مسائل روز گفتگو...


کلمه: جمعی از جوانان اصلاح طلب در سفری یک روزه به قم ضمن حضور در حرم حضرت معصومه(س) با جمعی از آیات عظام و علمای این شهر دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش نوروز، جوانان اصلاح طلب در این سفر با آیات عظام موسوی اردبیلی، صانعی و بیات زنجانی دیدار و و پیرامون مسائل روز گفتگو کردند.

آیت الله موسوی اردبیلی در دیدار با این جوانان به دردل ها و نگرانی های آنها گوش داد، راهکارها و توصیه های دینی، اخلاقی و سیاسی خود را برای آنان تشریح کرد و از آنان خواست تا ضمن حفظ عقلانیت، دغدغه های دینی و ملی خود را فرصتی برای رشد و تعالی فردی و اجتماعی خود قرار دهند.

در ادامه این دیدارها، جوانان و دانشجویان اصلاح طلب با آیت الله یوسف صانعی دیدار و گفتگو کردند. آیت الله صانعی نیز ضمن قدردانی از حضورجوانان اصلاح طلب توصیه هایی را به آنان ارائه فرمود.

همچنین جوانان اصلاح طلب با حضور در دفتر آیت الله اسدالله بیات زنجانی، با وی دیدار و گفتگو کردند.

توصیه اصلی آیت الله بیات زنجانی به جوانان اصلاح طلب در یک مسأله مهم خلاصه می شد و آن اینکه قانون اساسی را همچنان به عنوان فصل الخطاب محترم شمرده و تلاش کنند تا با آشنائی بیشتر با اندیشه بنیانگذار جمهوری اسلامی، قرائت واقعی و نورانی امام خمینی از قانون اساسی را مبنای رفتار و کردار فردی و سیاسی خود قرار دهند.

جوانان اصلاح طلب در ادامه این سفر با حضور در مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم، با آیت الله سیدحسین موسوی تبریزی، دبیر مجمع، دیدار و گفتگو کردند. آیت الله موسوی تبریزی نیز در این نشست ضمن تجلیل از پایمردی ها و مقاومت هائی که جوانان دیروز و امروز برای اعتلای اسلام و ایران تحمل می کنند، اظهار امیدواری کرد که با سعه صدر مسئولان، بازگشت به فضای اجتماعی کشور فراهم آید.

همچنین جوانان اصلاح طلب با حضور در بیت فقیه عالیقدر حضرت آیت الله العظمی منتظری رحمت الله علیه، یاد و خاطره آن مرجع فقید و مبارز را گرامی داشتند.

در این نشست جوانان اصلاح طلب با حجت الاسلام والمسلمین احمد منتظری دیدار و گفتگو کردند. یادگار فقید عالیقدر نیز ضمن تشکر از حضور جوانان اصلاح طلب، بر ادامه راه عزت جویانه همه شهدا و پیشگامان راستین انقلاب و جمهوری اسلامی و لزوم هوشیاری و آگاهی جوانان و دانشجویان تأکید کرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “دیدار جوانان اصلاح طلب با آیات عظام در قم”

 1. هادی گفت:

  روح فقیه عالیقدر حضرت آیت الله العظمی منتظری رحمت الله علیه شاد.
  جامعه ما نیاز به چنین مردان شجاعی دارد.
  خدایا به مردان شجاعت عطا بفرما.

 2. kave گفت:

  aghaye montazeri ra khoda biamorze, ajab adame bashamati bud va yek rohanie vaghei khodaparaste rastghu, irohanie vaghei
  bud adamhaye mesle ishun kamand, vaghan be dinesh iman dasht, na khorfaei bud va avam zade va motezaher ishun ru gahlbha che mokhalefe hokumate iran ya movafegh ja dasht