سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مرخصی 5 روزه بهزاد نبوی از زندان اوین...

مرخصی 5 روزه بهزاد نبوی از زندان اوین

چکیده :دادگاه انقلاب بهزاد نبوی را مجموعا به شش سال حبس تعزیری محکوم کرده که پنج سال آن به علت "اقدام علیه امنیت ملی" و یک سال دیگر آن به علت "تبلیغ علیه نظام"...


کلمه:بهزاد نبوی، عضو ارشد سازمان مجاهدین انقلاب شامگاه چهارشنبه برای مرخصی چند روزه از زندان بیرون آمده است.

ندای سبز ازادی به نقل از شاهدان عینی که در مقابل زندان اوین حضور داشتند، گزارش داده که ظاهرا چریک پیر همزمان با شب عید مولود به مرخصی آمده و باید روز دوشنبه (۱۷ اسفند) به اوین باز گردد.

عضو ارشد سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی پیش از این هم یک بار اوایل آذر ماه با سپردن وثیقه هشتصد میلیون تومانی برای ده روز به مرخصی آمده بود.

دادگاه انقلاب بهزاد نبوی را مجموعا به شش سال حبس تعزیری محکوم کرده که پنج سال آن به علت “اقدام علیه امنیت ملی” و یک سال دیگر آن به علت “تبلیغ علیه نظام” است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “مرخصی 5 روزه بهزاد نبوی از زندان اوین”

 1. ناشناس گفت:

  برای بزرگ مردی چون بهزاد نبوی فرقی نمی کند که زندان باشد یا بیرون از زندان، بهزاد نبوی چریک است، آن وقت که این لباس شخصی ها شیشه شیرشان دستشان بود! بهزاد نبوی یا توی زندانهای ساواک، زیر شکنجه در حال خندیدن به ریش بازجوهای ساواک بود، یا اینکه داشت عده ای چریک رو آموزش میداد که چگونه یک ماه وسط بیابان بدون آب و غذا دوام بیارند. او چه زندان باشد چه خارج از زندان، بی نهایت اثرگذار است.

  به هر حال بهزاد نبوی نماد استواری جنبش سبز است، آزادی اش را تبریک می گویم و صورت ماهش را می بوسم.

 2. مهدی گفت:

  واقعا ظلم رفتنی است…

 3. ندا گفت:

  چریک پیر دوستت داریم , پایان شب سیه سپید است !