سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

سفیر ایتالیا احضار شد

چکیده :سخنگوي وزارت امور خارجه در واكنش به دستگيري ( به ظن قاچاق سلاح به ایران ) توسط معصومي نژاد خبرنگار صدا و سیما و يك ايراني ديگر در ايتاليا ،اين اقدام را بازي جديدي با هدف حاشيه‌پردازيهاي خاص و اغراض مبهم...


کلمه:سخنگوي وزارت امور خارجه در واكنش به دستگيري ( به ظن قاچاق سلاح به ایران ) توسط معصومي نژاد خبرنگار صدا و سیما و يك ايراني ديگر در ايتاليا ،اين اقدام را بازي جديدي با هدف حاشيه‌پردازيهاي خاص و اغراض مبهم خواند.

به گزارش اداره كل اطلاعات و مطبوعات وزارت امور خارجه، رامين مهمان‌پرست در خصوص دستگيري معصومي‌نژاد و يك ايراني ديگر در ايتاليا اظهار داشت:‌ اخبار منتشره پيرامون اين دستگيري نشانگر بازي جديدي است كه صورت گرفته و اين بازي با هدف حاشيه‌پردازيهاي خاص و اغراض مبهم انجام گرفته است.

ما براي توضيح خواستن و آگاهي يافتن از ابعاد اين موضوع سفير ايتاليا در تهران را فرا خوانده و به طور جدي اين موضوع را در دستور كار داريم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “سفیر ایتالیا احضار شد”

  1. ناشناس گفت:

    … شايدم باتوم و… قاچاق مي كرده ماه هاي پيش مصرفشون بالا بوده از خبرنگارا هم استفاده كردن.

  2. رسول گفت:

    آقایون هر تهمتی که دلشون میخواد بدون دلید سند به هر کشوری که بخواهند میزنند و میگوین عین حقیقت است اما اگر برعکسش بشه فورا میشه بازیو دروغو ….

  3. ناشناس گفت:

    سایت کلمه از دستگیری معصومی نژاد شاد باشد و شیرینی پخش کند