سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تشکر شهاب طباطبایی از اعضای ستاد88...

تشکر شهاب طباطبایی از اعضای ستاد88

چکیده :دوستان خوبم، با هم بودن مان براي اعتلا و آباداني ايران عزيز، سرمايه اي ارزشمند است كه نبايد آن را ناديده...


کلمه:سیدشهاب الدین طباطبایی، رئیس ستاد ملی جوانان حامی خاتمی و موسوی (ستاد88) و عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت که به تازگی از زندان آزاد شده است، طی نامه ای از اعضای ستاد 88 و فعالیت های آنان در دوران انتخابات تشکر کرد.

به گزارش نوروز متن کامل این نامه  بدین شرح است:

مدتي اين مثنوي تاخير شد…

تصميم گرفته ام براي دوستان جوان ام كه در اين مدت دلتنگ شان بودم و براي آنها كه هنوز هم دلتنگ شان هستم چند كلمه اي بنويسم، قرار بود چند روز بعد از انتخابات از دوستان ام در ستاد 88 تقدير و تشكر كنيم و رسما به كار ستاد پايان دهيم كه به هر حال فرصتي پيش نيامد و اين قرار هشت ماهي به تاخير افتاد.

اما همواره در طول اين مدت به ياد دوستان جوان ام كه دلسوزانه و پرتلاش بي هيچ ادعا و چشم داشتي به ميدان آمده بودند بوده ام ؛و امروز عيد فرخنده و سعيد سالروز توّلد پيام آور دوستي و رحمت و منادي اسلام رافت و عطوفت بهانه مناسبي است تا هم به دوستان عزيزم تبريك بگويم و هم از زحمات بي دريغ شان در دوران انتخابات و مهر و محبت و لطف بي پايان شان در طول هشت ماه گذشته تشكر و قدرداني كنم. و عذرخواهي كنم بابت آنكه شايد در مواردي تلاش صادقانه شان را با بي تدبيري ها يا خطاهايم آلوده ام.

دوستان خوبم، با هم بودن مان براي اعتلا و آباداني ايران عزيز، سرمايه اي ارزشمند است كه نبايد آن را ناديده بگيريم.

برايتان آرزوي موفقيت و سربلندي و شادكامي مي كنم.

عيدتان مباركDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.