سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تجمع کارگران کارخانه سیمین روبروی استانداری اصفهان...

تجمع کارگران کارخانه سیمین روبروی استانداری اصفهان

چکیده :مسئولین کارخانه دیگر از تجمع ما روبروی مراجع قانونی نظیر استانداری نیز هراسی ندارند و رسما اعلام می‌کنند بروید هر کاری می خواهید انجام...


کلمه: تعدادی از کارگران کارخانه ریسندگی-بافندگی سیمین اصفهان در اعتراض به عقب افتادن دریافت حقوقشان روبروی استانداری اصفهان تجمع کردند. این کارگران خواستار توجه استانداری اصفهان به وضعیت کارگران کارخانه سیمین و حل مشکلات آنان شدند.

یکی از کارگران حاضر در این تجمع در گفت‌وگو با  ایلنا در اصفهان گفت: شش ماه است حقوق دریافت نکرده‌ایم و مسئولین کارخانه می‌گویند از عیدی و سایر مزایا نیز خبری نیست.

وی افزود: استانداری اصفهان پیش‌تر کمک‌هایی برای حل مشکل کارگران به کارخانه سیمین کرده بود، ولی این وام‌ها و کمک‌ها در جاهای دیگر به مصرف رسیده و به کارگران نمی‌رسد.

در حال حاضر کارگران کارخانه با وجود عدم دریافت حقوق به مدت 6 ماه، هنوز به کار خود ادامه می‌دهند و کارخانه مشغول به کار است.

یکی از کارگران در پاسخ به پرسش  ایلنا در خصوص اینکه چرا با وجود عدم دریافت حقوق هنوز به کار خود ادامه می‌دهید؟، گفت: چاره‌ای جز این نداریم و اکنون زندگی همه ما به سختی می‌گذرد و رو به نابودی است و مسئولین کارخانه نسبت به این مساله بی‌تفاوت هستند.

وی افزود: مسئولین کارخانه دیگر از تجمع ما روبروی مراجع قانونی نظیر استانداری نیز هراسی ندارند و رسما اعلام می‌کنند بروید هر کاری می خواهید انجام دهید.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “تجمع کارگران کارخانه سیمین روبروی استانداری اصفهان”

  1. ستار گفت:

    حقوق و مزایا میخواین چیکار؟؟ نون و پنیر (ویا احیانا نون خالی) خود را بخورین و روی پای خود باستین دیگه