سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نگرانی مرجعيت شيعه از تقلب در انتخابات عراق...

نگرانی مرجعيت شيعه از تقلب در انتخابات عراق

چکیده :مرجعيت شيعه در شهر نجف اشرف روز چهارشنبه از تلاشها براي تقلب در انتخابات آينده پارلماني عراق با استفاده از جوهرهايي که قابليت پاک شدن را از روي برگه هاي راي گيري دارد ابراز نگراني...


کلمه: مرجعيت شيعه در شهر نجف اشرف روز چهارشنبه از تلاشها براي تقلب در انتخابات آينده پارلماني عراق با استفاده از جوهرهايي که قابليت پاک شدن را از روي برگه هاي راي گيري دارد ابراز نگراني کرد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، منابع نزديک به مرجعيت شيعه در نجف اعلام کردند ” اطلاعات رسيده نشان مي دهد تلاش مي شود در مراکز راي گيري با استفاده از جوهرهايي که با گذشت دوازده تا بيست و چهار ساعت پاک مي شود در انتخابات پارلماني تقلب شود “.

اين منابع افزودند ،” مرجعيت از دستکاري يا تقلب در آرا حقيقتا نگران است “.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “نگرانی مرجعيت شيعه از تقلب در انتخابات عراق”

 1. ناشناس گفت:

  خوش به حال عراقی ها که مراجعشون از قبل نگرانی شون را ابراز میکنند و لابد در صورت چنین اتفاقی هم از حالا موضعی برای ان موقع در نظر گرفته اند .زنده باد مراجع همیشه بیدار تشیع در هر کجای جهان اسلام .

 2. ناشناس گفت:

  مراجع عراق هم قصد انقلاب مخلمي با کمک آمريکا,انگليس,آلمان,يوگي,بينگو و… را دارند هر چه زودتر متخصصين امور مبارزه با جنگ نرم رو به عراق ارسال کنيد!

 3. داوود گفت:

  ناشناس جان! متن پیامت را باید به روسی ترجمه کنی، متخصصین داخلی هنوز به تعداد لازم تربیت نشدن که!