سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نامه یکی از شاگردان دکتر عرب مازار به استاد دربند خود...

نامه یکی از شاگردان دکتر عرب مازار به استاد دربند خود

چکیده :متاسفانه امروز به جای اینکه همه ایرانیان با هر گرایش، سلیقه و نظری بتونن در کشوری آزاد و قانونمند در صلح و صفا کنار هم زندگی کنند و در آبادانی و توسعه اون کوشا باشند، بسیاری از دوستان ما در کنار ما...


کلمه:یکی از شاگردان دکتر عرب مازار، از مشاوران ارشد نزدیک به میرحسین موسوی که پس از عاشورای خونین تهران بازداشت شد، نامه ای خطاب به استاد دربندش نوشته است.

یک نسخه از این نامه در اختیار ندای سبز آزادی قرار گرفته است‌:

سلام بر استاد گرامی جناب آقای دکتر عرب مازار و درود بر استقامت او

واقعا مایه تاسف است که شما و دیگر همسنگران راه آزادی و توسعه ایران زمین را در بند جهل پیشگان و خرافه پرستان می بینم و زبان قاصر از بازگویی این همه ظلم، فساد، تحجر، بیرحمی، ناجوان مردی و ددمنشی که بر مردم ایران زمین بویژه نخبگان این مرز و بوم توسط کارگزاران استبداد روا می دارند.

اولین بار که خبر بازداشت شما را شنیدم به یاد یکی از جلسات درس تاریخ عقاید اقتصادی در دانشکده اقتصاد علامه طباطبایی افتادم که بنده در خدمت شما و بقیه دوستان نظرات هایک رو پیرامون بنیانهای آزادی، قانون مداری، نظام اقتصاد بازار و … بیان کردم و شما و دیگر دوستان ازون استقبال کردید و به من اجازه دادید تا بتونم یک جلسه دیگه مطلب تکمیلی و پرسش و پاسخ پیرامون مطالب ارایه شده داشته باشیم.

گر چه بنده و شما عقاید یکسان نداشتیم ولی در محیط علمی زیبای دانشگاه، کلاس درس، اتاق استاد، سمینارهای مختلف و سلف سرویس به گفتگو پیرامون مسائل گوناگون می پرداختیم و همدیگر را تحمل می کردیم و در صدد قانع کردن یکدیگر در یک محیط آکادمیک و آرام و دوستانه بودیم.

ولی متاسفانه امروز به جای اینکه همه ایرانیان با هر گرایش، سلیقه و نظری بتونن در کشوری آزاد و قانونمند در صلح و صفا کنار هم زندگی کنند و در آبادانی و توسعه اون کوشا باشند، بسیاری از دوستان ما در کنار ما نیستند!

امیدوارم در آستانه عید باستانی نوروز همه دربندان از بند رها گردند، چه آنان که در بند جهل خود و در بردگی و گماشتگی ناکسان اسیرند و چه آن آزادگان که در بند جاهلان وفاسقان و ظالمان. 

به امید اون روز،

 بنده آزادDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “نامه یکی از شاگردان دکتر عرب مازار به استاد دربند خود”

  1. ناشناس گفت:

    دوستت داریم استاد، اگرچه زمانه قدرت ابراز ان را از ما گرفته است