سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سکوت ناطق نوری در برابر خبرنگاران؛بنا ندارم به مسايل داخلي بپردازم...

سکوت ناطق نوری در برابر خبرنگاران؛بنا ندارم به مسايل داخلي بپردازم

چکیده :اولين كسي كه بحث وحدت ملي را آغاز كرد من بودم/بايد از تندروي پرهيز كنيم و همانطور كه قرآن گفته منصفانه، معتدلانه و عادلانه پاي منافع ملي خود بايستيم/ ناطق نوري از پاسخ به سوالات خبرنگاران در خصوص مسايل داخلي امتناع...


کلمه:رئيس دفتر بازرسي مقام معظم رهبري تاكيد كرد:امروز بيش از هر زمان ديگري به وحدت نياز داريم.

به گزارش ايلنا، حجت‌الاسلام علي اكبر ناطق نوري در حاشيه كنفرانس بين‌المللي وحدت اسلامي در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالي در خصوص وحدت در جهان اسلام اظهار داشت: همانطور كه در اسلام تاكيد شده است مجادله بايد به صورت احسن صورت بگيرد و در مورد موضوعات بحث و تبادل نظر شود تا حسن انتخاب انجام گيرد كه اين نياز به تقوا و عقل دارد.

وي ادامه داد: در اين مقطع كه استكبار جهاني تلاش مي‌كند اجازه ندهد مسلمانان به انسجام و وحدت برسند به فضل الهي حركت اسلامي وحدت آغاز شده است و گرايش اين جوانان بين همه به خصوص جوانان به اسلام زياد شده است واستكبار از اين مي‌ترسد و براين اساس تلاش مي‌كند مكتب‌هاي انحرافي را ايجاد كند.

مشاور مقام معظم رهبري در پاسخ به سوالي در خصوص اينكه شما كه به بحث وحدت در جهان اسلامي تاكيد مي‌كنيد در موردوحدت داخلي چكاري انجام داده‌ايد، گفت: اولين كسي كه بحث وحدت ملي را آغاز كرد بنده بودم. ما بيش از هر زماني امروز به وحدت نياز داريم و وقتي بحث وحدت جهان اسلام شيعه و سني را مطرح مي‌كنيم طبعا بحث وحدت داخلي جزو ضروريات است.

وي با تاكيد بر اينكه همانطور كه رهبر معظم انقلاب و امام راحل تاكيد داشتند آنچه كه لازم است داشتن يد واحد است تصريح كرد: وقتي تاكيد مي‌شود يدالله مع‌الجماع به اين معنا است كه خدا جايي را حمايت مي‌كند كه همه با هم باشيم و اين مساله جزو ضروريات است.

ناطق نوري در بيان لازمه‌هاي تحقق اين مساله گفت:بايد از تندروي پرهيز كنيم و همانطور كه قرآن گفته منصفانه، معتدلانه و عادلانه پاي منافع ملي خود بايستيم.

وي ادامه داد: اگر همه خدا را در نظر بگيرد و تقوا داشته باشند و انصاف و عدل را در دستور كار خود داشته باشند وحدت بين مسلمانان و بين ملت‌ها و در داخل ايران نيز ايجاد خواهد شد.

گفتني است ناطق نوري از پاسخ به سوالات مكرر خبرنگاران در خصوص مسايل داخلي امتناع كرد و گفت: بنا ندارم به مسايل داخلي بپردازم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.