سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » توضیحات دادستان درباره بازداشت جعفر پناهی...

توضیحات دادستان درباره بازداشت جعفر پناهی

چکیده :بازداشت ايشان به علت هنرمند بودن نبوده و جنبه سياسي نيز ندارد اين فرد به دليل ارتكاب جرائمي در مظان اتهام قرار دارد و به همراه يك نفر ديگر به دستور قاضي پرونده دستگير و تحقيقات از آنان ادامه دارد و چون تحقيقات تازه آغاز شده موضوع در دست بررسي...


کلمه: دادستان عمومي انقلاب تهران درخصوص علت بازداشت جعفر پناهي اظهار داشت: بازداشت ايشان به دليل هنرمند بودن نبوده و جنبه سياسي نيز ندارد.

به گزارش فرارو،عباس جعفري دولت‌آبادي در حاشيه مراسم توديع و معارفه دادسراي ناحيه ونك در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوال ايلنا مبني بر اينكه آيا پرونده روزنامه اعتماد به دادگاه ارسال شده است گفت: اين پرونده تا امروز به دست ما نرسيده و قرار است ارسال شود و در صورت ارسال شدن جداگانه اطلاع‌رساني خواهد شد.

وي در خصوص بازداشت جعفر پناهي كارگردان سينمايي گفت: بازداشت ايشان به علت هنرمند بودن نبوده و جنبه سياسي نيز ندارد اين فرد به دليل ارتكاب جرائمي در مظان اتهام قرار دارد و به همراه يك نفر ديگر به دستور قاضي پرونده دستگير و تحقيقات از آنان ادامه دارد و چون تحقيقات تازه آغاز شده موضوع در دست بررسي است.

اما برخی از سایت ها درباره علت بازداشت پناهی خبر دادند که علت بازداشت او ساخت فیلمی درباره حوادث پس از انتخابات بوده است.

دادستان تهران درباره برخورد با كمپ‌‌هاي غيرمجاز ترك اعتياد براي مبارزه با مواد مخدر مشكلي نداريم و اگر اين موضوع به دادستاني رسما اعلام شود قطعا بررسي و برخورد خواهد شد.

دولت‌آبادي تاكيد كرد بخشي از رسيدگي به موضوع كمپ‌هاي غيرمجاز به وزارت بهداشت مربوط است و بخش ديگري به دادستاني كه قطعا ما به وظايف خود عمل خواهيم كرد.

دادستان تهران در پاسخ به اين پرسش كه به چه علت در چند ماه گذشته پرونده‌هاي زمين‌خواري شهرهاي اطراف تهران رسيدگي نمي‌شود گفت: تمام دادستان‌هاي كل كشور مكلف هستند كه طبق قانون با پديده زمين‌خواري مبارزه كنند اما برخي دوستان عنوان كردند كه صلاحيت مانع از رسيدگي مي‌شود اما ما نخواهيم گذاشت كه صلاحيت مانع مبارزه جدي با اين‌گونه پديده‌ها شود.

وي تصريح كرد: راهكارهايي در دست بررسي است كه به زودي اعلام مي‌شود كه حتما عملي شده و جاي نگراني وجود نخواهد داشت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.