سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نجفی: دولت لجبازی کند حمل و نقل تهران هفته آينده بحراني مي‌شود...

نجفی: دولت لجبازی کند حمل و نقل تهران هفته آينده بحراني مي‌شود

چکیده :اگر اقدام عاجلي در اين زمينه صورت نگرفته و دولت دست از لجبازي نسبت به مسائل شهري و بودجه‌دهي به متروي تهران برندارد پيش‌بيني مي‌شود كه مشكلات حمل‌ونقلي طي دو هفته آينده حادتر...


کلمه: عضو كميسيون برنامه و بودجه شوراي شهر تهران گفت:‌اگر دولت در اختصاص بودجه به متروي تهران دست از لجبازي برندارد پيش‌بيني مي‌شود كه مشكلات ترافيكي و حمل‌ونقلي مردم خصوصا در زمينه مترو طي دو هفته آينده بحراني شود.

محمدعلي نجفي در گفت‌وگو با ايلنا ،با اشاره به افزايش سفرهاي بين شهري و تقاضاي مردم براي تردد در سطح شهر تاكيد كرد: تاكنون در اين زمينه چندين بار به رئيس شوراي شهر تهران تذكر داده‌ايم تا اين موضوع هر چه سريعتر طي هماهنگي ميان مسئولان ذي‌ربط دولتي و شهري برطرف شود كه متاسفانه تاكنون اين جلسات برگزار نشده و اگر هم جلسه‌اي برگزار شده به نتيجه مطلوب نرسيده است.

او افزود: طي هفته گذشته در بخشي از خطوط متروي تهران نواقص زيادي به چشم خورد كه باعث عصبانيت شهروندان نسبت به دولت و مديريت شهري شد به طوري‌كه آشكارا نسبت به دولت و مديريت شهري اظهار شكايت مي‌كردند؛ اگر اقدام عاجلي در اين زمينه صورت نگرفته و دولت دست از لجبازي نسبت به مسائل شهري و بودجه‌دهي به متروي تهران برندارد پيش‌بيني مي‌شود كه مشكلات حمل‌ونقلي طي دو هفته آينده حادتر شود.

به گفته عضو كميسيون برنامه و بودجه شوراي شهر تهران دسته‌اي از مردم به دليل شرايط مالي و هزينه‌هاي بالاي حمل‌ونقل خصوصي مجبور به استفاده از وسايل حمل‌ونقل عمومي هستند و تعداد كساني كه مي‌توانند از وسايل خودروهاي آژانس استفاده كنند بسيار پايين است در چنين شرايطي به حمل‌ونقل عمومي كه مشكلات بي‌شماري دارد روي مي‌آورند.

او افزود: زماني كه مشكلات حمل‌ونقل عمومي زياد باشد چاره‌اي جز استفاده از حمل‌ونقل خصوصي نداشته به همين دليل فشار زيادي بر روي اقشار متوسط و پايين‌تر از متوسط وارد مي‌شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “نجفی: دولت لجبازی کند حمل و نقل تهران هفته آينده بحراني مي‌شود”

  1. arash گفت:

    این هدف آقای احمدی نژاد است. ایشان از آن زمانی که با طرح مونوریل ایشان مخالفت شد بنا را بر لجبازی با شهرداری گذاشتند.ولی آفرین به شهردار محترم تهران که با درایت و قدرت خویش همچنان کار خود را می کنند.

  2. 349 گفت:

    تنش آفرینی و استفاده از این موج و القا و اجبار طرف مقابل به قبول حرفها و اعمال…. روش دولته چه در مجلس چه در انتخابات چه در تعیین وزرا چه در سیاست خارجی چه در اقتصاد و ….