سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محمد سلامتی:فعالیتها و برنامه های‌مجاهدین انقلاب در وضعیت عادی است...

محمد سلامتی:فعالیتها و برنامه های‌مجاهدین انقلاب در وضعیت عادی است

چکیده :دستگیری برخی برادران که توانمندی های خاص داشتند لطمه های خاصی زده و عدم حضور آنها در این مقطع اشکالاتی را در حرکت ایجاد کرده...


کلمه: دبیرکل سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی اولویت ها و برنامه های آتی این حزب را تشریح کرد.

به گزارش خبر آنلاین ، محمد سلامتی تصریح کرد: فعالیتها و برنامه های سازمان مجاهدین انقلاب در وضعیت عادی است.

وی با اشاره به در زندان بودن برخی از اعضای این حزب در عین حال گفت: دستگیری برخی برادران که توانمندی های خاص داشتند لطمه های خاصی زده و عدم حضور آنها در این مقطع اشکالاتی را در حرکت ایجاد کرده است.

سلامتی که در بخش اول گفت و گویش درباره وضعیت ساختار وتشکیلات سازمان مجاهدین انقلاب سخن می گفت اظهار داشت که درباره حذب نیرو مثل احزاب دیگر نیستیم چرا که در سازمان کمیت را خیلی محور قرار نمی دهیم و نحوه عضو گیری خیلی کند است.

وی افزود: سازمان با سرعت افراد را عضو نمی کند و پس از ارزیابی ها و اینکه و در تجربه ببیند فرد نسبت به دیدگاههای سازمان معتقد است یا خیر ائ را به عضویت در می آورد.

وی با اشاره به اینکه هر دو هفته جلسات دبیران استانهای سازمان برگزار می شود گفت برنامه و الویتهای سال آینده حزب مشخص شده است.

وی با اشاره به اینکه سارمان مجاهدین انقلاب حزبی قانونی است تصریح کرد: در چارچوب قانون اساسی عمل می کنیم.

وی با تایید اینکه اغلب بیانیه های این حزب امکان انتشار نمی یابد با اشاره به اینکه حزب متبوعش درباره مسائل مختلف در راستای آگاهی رسانی به جامعه تلاش می کند یادآور شد: اگر مواضع احزاب از جمله ما تند هم باشد باید از آنها استقبال شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.