سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » رضازاده: سفرهای استانی ام جنبه تبلیغاتی ندارد...

رضازاده: سفرهای استانی ام جنبه تبلیغاتی ندارد

چکیده :پرونده "سعيدعلي حسيني" در ديدار با تاماش آيان هم‌چنان باز نگه داشته شده است تا هيات بررسي فدراسيون جهاني بارديگر جهت تجديد نظر آن را مورد بازبيني قرار...


کلمه: سرپرست فدراسيون وزنه برداري ايران با انتقاد از كساني كه به‌ گفته‌ي او قصد تخريب وي را دارند، تاكيد كرد كه سفرهاي استاني‌اش جنبه تبليغاتي ندارد.

به گزارش ايسنا، حسين رضازاده در نشست خبري خود در اروميه با بيان اين مطلب افزود: حسين رضازاده براي همه آشناست و خوشبختانه كوچك و بزرگ من را مي شناسند و سفرهاي استاني من نيز به علت حضور در مجمع هيات‌هاي وزنه برداري و همچنين بازديد از امكانات سخت افزاري موجود در اختيار اين رشته ورزشي در استان هاست و هيچ گاه براي كسب راي در انتخابات رياست فدراسيون به شهرستان ها سفر نمي كنم.

وي همچنين دليل ديگر سفرهاي استاني خود را، رايزني و مذاكره با مسئولان استاني جهت كسب امكانات بيشتر براي اين رشته ورزشي در شهرستان ها اعلام كرد.

سرپرست فدراسيون وزنه برداري با اشاره به اينكه كارشكني هايي براي تخريب من انجام مي گيرد، عنوان كرد: 17 سال حضور در عرصه ورزش، 15 سال حضور در ورزش قهرماني و 13 سال كسب مدال هاي مختلف من را تبديل به فردي باتجربه كرده بطوري كه اكنون با زير و بم كامل وزنه برداري آشنا هستم و مطمئنا اين آشنايي سبب موفقيت در عرصه مديريت اين رشته ورزشي نيز خواهد شد اما، متاسفانه برخي از افراد كه معتقدند جوانان نمي‌توانند در عرصه مديريت ورزش ملي موفق باشند اقدام به كارشكني هايي مي كنند تا كاري را كه با علي دايي در فوتبال انجام دادند با من در وزنه برداري بكنند.

وي ادامه داد: با قدرت تمام و بي توجه نسبت به اين كارشكني ها، خود را براي خدمت به ورزشكاران علي الخصوص وزنه برداران آماده كرده ام.

رضازاده در ادامه از ارائه برنامه هاي خود در خصوص پيشگيري از دوپينگ به فدراسيون جهاني وزنه برداري و فدراسيون پزشكي ورزشي خبر داد و گفت: يكي از اين برنامه ها برگزاري كلاس‌ها و كارگاه‌هاي آموزشي براي مربيان وزنه برداري جهت آشنايي كامل با مواد ممنوعه و دوپينگ زا است كه اولين كلاس در 22 اسفندماه سال‌جاري و با حضور يك يا دو نفر از مربيان اين رشته از هر استان در تهران تشكيل مي شود.

وي در پاسخ به اينكه چرا كسي در فدراسيون وزنه برداري و كادر تيم ملي مسئوليت ورزشكاران دوپينگي اخير را بر عهده نگرفت، اظهار كرد: در دروه ايوانف اين مربي براي افزايش وزن بچه هاي تيم ملي از مكمل هاي پروتئيني كه از خارج از كشور وارد شده بودند استفاده كرد كه اين امردر نهايت منجر به دوپينگي شدن 9 نفر از وزنه برداران تيم ملي شد اما در دوره كنوني ما از اين مكمل ها استفاده نكرديم و حتي توصيه هاي لازم را به اعضاي تيم ملي در خصوص مواد نيروزا و ممنوعه كرده بوديم كه متاسفانه با نشنيده گرفتن اين توصيه ها برخي خودسرانه اقدام به مصرف قرص هاي غيرمجازكرده بودند

وي ادامه داد: تيم ملي در زمان سرمربي‌گري من آنچنان كه بايد از پزشك مجرب بهره مند نبود اما براي اينكه مشكلات كنوني بارديگر تكرار نشود اقدام به جذب دو پزشك ارتوپد و تغذيه كرده‌ايم تا وزنه برداران را تا حد توان كنترل كنيم.

وي هم‌چنين تصريح كرد: پرونده “سعيدعلي حسيني” در ديدار با تاماش آيان هم‌چنان باز نگه داشته شده است تا هيات بررسي فدراسيون جهاني بارديگر جهت تجديد نظر آن را مورد بازبيني قرار دهد.

سرپرست فدراسيون وزنه برداري با اشاره به برنامه هاي سال آتي اين فدراسيون ورزشي از جمله آنها را حضور در المپيك نوجوانان سنگاپور در مرداد ماه سال آينده و همچنين مسابقات قهرماني جهان در تركيه نام برد و مهمترين آنها را حضور در مسابقات آسيايي گوانگجو اعلام كرد.

وي هم‌چنين با اشاره به اينكه با قدرت به دنبال كسب مدال در مسابقات آسيايي گوانگجوي چين خواهيم بود از پيش بيني كسب حداقل دو مدال طلا براي وزن هاي بيش از 85 كيلوگرم دراين رقابت ها خبر داد.

رضازاده در پاسخ به اينكه آيا جايگزين هاي مناسبي براي وزنه برداران دوپينگي جهت شركت در مسابقات آسيايي گوانگجو خواهيد داشت يا خير؟ عنوان كرد: قطعا ايران داراي استعدادهاي خوبي در عرصه وزنه برداري است و در مسابقات آسيايي نيز سجاد علي شيرواني و بهزاد سليمي و چند نفر ديگر مي توانند جايگزين هايي مناسب براي وزنه برداران گذشته باشند.

وي با بيان اينكه همواره دوست دارم يك وزنه بردار ايراني ركورد من را بشكند، اظهار كرد: تلاش خواهيم كرد براي مسابقات المپيك لندن، وزنه بردار خوبي را در فوق سنگين آماده كنيم تا بتواند مدال طلاي اين وزن را كه از اعتبار بالايي در المپيك برخوردار است براي كشورمان كسب كند.

رضازاده همچنين در پاسخ به اينكه برنامه فدراسيون وزنه برداري براي حمايت هاي بيشتر از هيات‌هاي اين رشته ورزشي چه خواهد بود، گفت: فراهم كردن امكانات سخت افزاري لازم و حمايت‌هاي مالي از هيات ها براي بهره گيري از مربيان خوب و همچنين مذاكره با مسئولان استاني جهت ايجاد خانه وزنه برداري در شهرستان ها مهمترين حمايت هاي فدراسيون از هيات‌ها خواهد بود.

وي همچنين آذربايجان غربي را يكي از استان هاي مستعد در رشته وزنه برداري اعلام كرد و افزود: اولين مدال طلاي المپيك ايران توسط يك وزنه بردار اين استان به نام جعفر سلماسي كسب شد و اين نشان از وجود استعدادهاي خوب در عرصه اين رشته ورزشي در آذربايجان غربي است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “رضازاده: سفرهای استانی ام جنبه تبلیغاتی ندارد”

 1. اين آقا كه يك زمان يك ملت دعا براي موفقيتش مي كردند الان بدجوري اخلاق راباخت
  حيف آقاي رضازاده كه جاه طلبيت لكه ننگي شد در زندگي نامه ات
  هركس در هر لباس ومقامي از جايگاه مردمي بي نصيب باشد محكوم به زوال است

 2. ناشناس گفت:

  یاشاسین حسین رضازاده آذربایجانین و اسلامی ایرانین بیوک اوغلو

 3. ناشناس گفت:

  اکثریت ملت تورک کسی به نام رضازاده را نمی شناسند.