سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ادامه فشارهای سیاسی؛دانشگاه آزاد، دانشجویان را تبعید می‌کند...

ادامه فشارهای سیاسی؛دانشگاه آزاد، دانشجویان را تبعید می‌کند

چکیده :بر اساس احکام صادر شده برای بیش از 50 دانشجوی دانشگاه آزاد نجف‌آباد، این دانشجویان به دلیل جرم‌های انتسابی به آنان از جمله شرکت در تجمعات 13 آبان و 16 آذر به حداقل یک ترم تعلیق (برای بیش از 20 نفر)، تذکر و درج در پرونده برای حداقل 20 نفر و ادامه تحصیل در واحد دانشگاه دور از محل زندگی برای حداقل 8 نفر محکوم...


کلمه:دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه فشارها بر دانشجویانی که فعالیت سیاسی و انتخاباتی داشته‌اند، در تازه‌ترین اقدام خود اقدام به تبعید دانشجویان نموده است.

بر اساس اطلاعات رسیده به«پارلمان‌نیوز»،بیشترین و شدیدترین برخوردهای صورت گرفته با دانشجویان در ماه‌های اخیر از سوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد که از بزرگترین واحد‌های دانشگاه آزاد به شمار می‌رود صورت گرفته است.

بر اساس احکام صادر شده برای بیش از 50 دانشجوی دانشگاه آزاد نجف‌آباد، این دانشجویان به دلیل جرم‌های انتسابی به آنان از جمله شرکت در تجمعات 13 آبان و 16 آذر به حداقل یک ترم تعلیق (برای بیش از 20 نفر)، تذکر و درج در پرونده برای حداقل 20 نفر و ادامه تحصیل در واحد دانشگاه دور از محل زندگی برای حداقل 8 نفر محکوم شده‌اند.

برخی از این دانشجویان اعلام کرده‌اند که اساسا در روزهای 13 آبان و 16آذر در دانشگاه نبوده‌اند و برخی دیگر از دانشجویان دلیل اصلی این برخورد را فعالیت در ستاد مهندس میرحسین موسوی در زمان انتخابات عنوان کرده‌اند.

اما احکام تبعید صادر شده از سوی کمیته انضباطی این دانشگاه با استناد به ماه 5 آئین‌نامه بوده است و دانشجویان محکوم شده از سوی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد علاوه بر تعلیق یک تا سه ترم موظف هستند تا ادامه تحصیلات خود را در واحدهای دانشگاهی دیگری از جمله علوم و تحقیقات فارس، لنجان و مجلسی بگذارنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “ادامه فشارهای سیاسی؛دانشگاه آزاد، دانشجویان را تبعید می‌کند”

  1. ناشناس گفت:

    آیا دانشگاه آزاد از دست برخی اصلاح طلبان افراطی خارج شده است ؟؟

  2. دانشجوی دانشگاه آزاد گفت:

    در پاسخ به کامنت فوق:
    نه رفیق . جاسبی برای حفظ صندلیش هر کاری می کنه اگه فردا پس فردا دیدی از هاشمی خواست مواضعشو شفاف کنه هم تعجب نکن