سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ارایه لایحه تجدیدنظرخواهی محسن امین‌زاده نسبت به حكم دادگاه بدوی...

ارایه لایحه تجدیدنظرخواهی محسن امین‌زاده نسبت به حكم دادگاه بدوی

چکیده :محسن امین‌زاده رییس ستاد ائتلاف اصلاح‌طلبان نیز لایحه‌ای 40 صفحه‌ای مشتمل بر سوابق و خدمات قبل و بعد از انقلاب اسلامی و همچنین دفاعیات از اتهامات مطرح در پرونده را به شعبه ارائه...


کلمه: وكیل مدافع محسن امین‌زاده از ارایه و ثبت لایحه تجدیدنظرخواهی نسبت به حكم صادره از سوی شعبه 15 دادگاه انقلاب خبر داد.

دكترعباس شیری در گفتگو با ایسنا، با بیان این مطلب، اظهار كرد: طی مراجعه‌ای كه روز چهارشنبه به شعبه 15 دادگاه انقلاب داشتم، لایحه تجدیدنظرخواهی نسبت به حكم دادگاه بدوی را برای محسن امین‌زاده كه بر اساس آن موكل به شش سال حبس تعزیری محكوم شده بود، ثبت كردم.

وی ادامه داد: محسن امین‌زاده رییس ستاد ائتلاف اصلاح‌طلبان نیز لایحه‌ای 40 صفحه‌ای مشتمل بر سوابق و خدمات قبل و بعد از انقلاب اسلامی و همچنین دفاعیات از اتهامات مطرح در پرونده را به شعبه ارائه كرد.

شیری یادآور شد: موكل در مورد اتهام اجتماع و تبانی به قصد برهم زدن امنیت كشور و همچنین تبلیغ علیه نظام از طریق مصاحبه با شبكه‌های خارجی جمعا به شش سال حبس تعزیری محكوم شده است و دادگاه پرونده را در مورد اتهام توهین به رییس‌جمهور مفتوح نگه داشت كه متعاقبا آن را رسیدگی و رای صادر كند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.