سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » معاون مطبوعاتي ارشاد:جامعه‌مطبوعاتي کشور بايد پاک‌سازي شود...

معاون مطبوعاتي ارشاد:جامعه‌مطبوعاتي کشور بايد پاک‌سازي شود

چکیده :اميدواريم تمامي مدعيان آزادي بيان و اصلاحات، از اين شيوه هاي ترور که متعاقب ترور شخصيت ها انجام مي گيرد، دست بردارند و به دامن ملت مسلمان، انديشه هاي اسلامي و نظام اسلامي...


کلمه: معاون مطبوعاتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي گفت: جامعه مطبوعاتي کشور بايد از عناصر آلوده و ناپاکي که در مواقع ناتواني دست به ترور مي زنند، پاکسازي شود.

“محمد علي رامين” در گفت و گو باايرنا، با بيان اينکه ما نمي خواهيم امنيت رواني از سوي قلم به دستان ضداسلامي دچار آسيب شود ، اظهار داشت: اميدواريم به تدريج و پس از اين همه توطئه و فتنه در کشور، فضاي عمومي مطبوعات و رسانه ها، فضاي امن، آرام، منطقي و خردمندانه که شايسته فرهنگ اصيل ملت مسلمان ايران است، شود.

وي با اشاره به حادثه ضرب و شتم پژوهشگر روزنامه کيهان در روزهاي گذشته، افزود: مناديان آزادي بيان و قلم که طي سال هاي گذشته همواره به اين بهانه بر ارزش هاي اسلام و انقلاب اسلامي مي تاختند، امروز در مقابل انديشه اسلامي و انقلابي، آنچنان خود را مستاصل مي بينند که دست به ترور انديشمندان، پژوهشگران، محققان و نويسندگان ايران مي زنند.

رامين، حادثه ضرب و شتم روزنامه نگار کيهان را، تلخ و ناگوار خواند و اضافه کرد: اميدواريم تمامي مدعيان آزادي بيان و اصلاحات، از اين شيوه هاي ترور که متعاقب ترور شخصيت ها انجام مي گيرد، دست بردارند و به دامن ملت مسلمان، انديشه هاي اسلامي و نظام اسلامي برگردند.

معاون مطبوعاتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، تصريح کرد: قلم شيوا و تواناي اين روزنامه نگار از اين پس قيمت واقعي خود را پيدا خواهد کرد و آثار قلمي و روشنگري هاي وي، تاثير مضاعفي بر افکار عمومي خواهد داشت.

رامين تاکيد کرد: اگر روشنگري هاي اين روزنامه نگار موثر نبود و چهره نفاق و منافقان را افشا نمي کرد، مناديان اصلاحات و آزادي به ترور وي اقدام نمي کردند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “معاون مطبوعاتي ارشاد:جامعه‌مطبوعاتي کشور بايد پاک‌سازي شود”

 1. یار سبز میرحسین گفت:

  چی شد چی شد ؟ کتک زدن خبرنگار کیهان که اصلا معلوم نیست ساختگیه و مظلوم نمایی یا واقعیت اسمش شد ترور؟؟؟؟؟

  بعد، زدن مردم بازداشت شده تو کهریزک به قول برخی از آقایون شد تنبیه بدنی؟؟؟؟ راستی اسم کاری که با آقای حجاریان کردن چیه؟
  قلقلک سیاسی ؟؟؟

  چطور آقای رامین دلش میسوزه واسه کتک خوردن خبرنگاری که به مردم و محبوبین نزد مردم ناسزا میگه اما واسه خبرنگاری که بی هیچ دلیل تو زندانه ککشم نمیگزه؟!

  راستی بالاخره زندان روی آقای تاجیک تاثیر کرد یا نه؟

 2. ali گفت:

  فکر کنم دیدن همه دارن از کیهان متنفر میشن گفتن بزار یک سناریویی انجام بدیم و یکم مظلوم نمایی کنیم وبعد گناه رو بندازیم گردن اصلاحاتی ها وسبزها شاید اون چند تا خواننده سابقمون را بدست بیاریم اما غافل از اینکه حناشون دیگه رنگی نداره….

 3. وطن سبز گفت:

  خيلي خنده داره. اين که اين آقايان تا اين حد روي خبرنگار کيهان مانور مي دن، بسيار پرمعنا و هدفمنده. در برنامه تلويزيوني هم که در اين زمينه و در 20:30 پخش شد، مجري اعلام کرد که اقاي فلان ابتدا در يک روزنامه ي اصلاح طلب فعاليت مي کرد و کلمه ي ” اصلاح طلب ” را هم با يک تکيه و شدت خاصي بيان کرد. اين کار يعني پروژه ي اصلاح طلب هراسي در جامعه. آقاي رامين هم که فرمايش کردند ” چهره نفاق و منافقان ” اين يعني چه؟ يعني آقا همه ي اصلاح طلبان منافق هستن و فقط اصول گرايانند که خادم و مخلص و … هستند. اين هم که فرمودند فضاي مطبوعات بايد پا کسازي شود، منظورشون اين بوده که روزنامه هاي اصلاح طلب بايد پاک سازي بشن ولي ديگه روشون نشده به اين صراحت بگن. خودشون مگه کم روزنامه نگاران را گرفتند، مگه کم شکنجه و آزارشون دادند؟ چطور روزنامه نگار کيهان کتک بخوره خيلي تلخ و ناگواره ولي ديگران کتک بخورند طوري نيست؟ من که معتقدم اين برنامه از جانب خودشون تر تيب داده شد تا باهاش تا اين حد مانور بدن. اين همه روزنامه نگار دارن در روزنامه هاي تندرو اصول گرا فعاليت مي کنن و به قول آقاي رامين روشنگري مي کنن و چهره ي نفاق و منافق را نشون مي دن، چرا يکي از اونا کتک نخورد؟ من خيلي براي يک عده متاسفم ولي خورشيد هميشه پشت ابر نمي مونه.