سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » فرمانده سپاه تهران:تلاش ما اين بود كه در راهپيمايي 22 بهمن، تهران پادگاني نشود...

فرمانده سپاه تهران:تلاش ما اين بود كه در راهپيمايي 22 بهمن، تهران پادگاني نشود

چکیده :اگر قرار باشد در اروپا اجلاسي برگزار شود، آن شهر نظامي مي‌شود.جاي تعجب است كه اين افراد برچه اساسي اين مطلب را مي گويند در حاليكه ما در قبل از 22 بهمن نزديك به 100 نفر از منافقين و انجمن پادشاهي كه به دنبال ترور و بمب گذاري بودند را دستگير كرده بوديم.چگونه مي توان امنيت مردم را ناديده...


کلمه:فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران با تاكيد براينكه تلاش ما بر اين بود كه مسير راه‌پيمايي 22 بهمن در تهران ،پادگاني نشود،اظهارداشت: مردم همانطور كه در حوادث مشاهده كردند،در آن روز نيزتنها پليس امنيت و پليس نظم در خيابا‌ن‌ها حضور داشتند.

این درحالی ست که بر عکس خواسته سردار همدانی! بر اساس تصاویر منتشر شده و مشاهدات عینی مردم ،تهران کاملا به شکل پادگان در آمده بود.حضور نیروهای انتظامی و نظامی ،بسیجیان و لباس شخصی ها در راهپیمایی 22 بهمن  چهره شهر را کملا نظامی کرده به نحوی که راهپیمایی 22 بهمن امسال در طول 31 سال گذشته سابقه نداشت.

سردار حسين همداني در گفت‌وگو با ايلنا در خصوص اظهارات اخير مهدي كروبي مبني براينكه در روز 22 بهمن فضاي شهر تهران نظامي شده بود،گفت:‌ اين افراد قبل از روز 22 بهمن بسياراميدوار بودند كه اين روز روز وزن كشي خواهد بود و آنها با اين كارمي‌توانند مطالبات خود را از نظام بگيرند. اما زماني كه اميد‌هاي آنها به ياس تبديل شد،طبيعي است كه چنين اظهار نظر‌هايي كنند!!

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران با تاكيد براينكه تلاش ما بر اين بود كه مسير راه‌پيمايي 22 بهمن در تهران ،پادگاني نشود،اظهارداشت: مردم همانطور كه در حوادث مشاهده كردند،در آن روز نيزتنها پليس امنيت و پليس نظم در خيابا‌ن‌ها حضور داشتند!

وي با بيان اينكه نيروي انتظامي مسوول برقرار نظم در همه مراسم‌ها و برنامه‌ها است،خاطر نشان كرد: با توجه به حضور برخي افراد در خارج از مسير راه‌پيمايي و همچنين اخباري كه به ما رسيده بود و برخي افراد نيز دستگير شده بودند،لازم بود كه پليس در خيابان‌ها حضور داشته باشد.

فرمانده لشگر27 محمد رسول‌الله ادامه داد: در نهم دي ماه مردم از ما و نيروهاي امنيتي خواستند كه امنيت را در شهر برقرار كنيم. ملت به ما حقوق مي‌دهد و ما نيز خدمت‌گذار آنها هستيم وموظفيم كه براي آنها امنيت را برقرار كنيم كه در صورت كوتاهي آنها حق محاكمه ما را دارند.

سردارهمداني با تاكيد براينكه چگونه مي‌توان امنيت مردم را ناديده گرفت،خاطرنشان كرد:افرادي كه ادعا دارند مي دانند كه اگر قرار باشد در اروپا اجلاسي برگزار شود، آن شهر نظامي مي‌شود.جاي تعجب است كه اين افراد برچه اساسي اين مطلب را مي گويند در حاليكه ما در قبل از 22 بهمن نزديك به 100 نفر از منافقين و انجمن پادشاهي كه به دنبال ترور و بمب گذاري بودند را دستگير كرده بوديم.چگونه مي توان امنيت مردم را ناديده گرفت.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران در ارزيابي خود از دستگيري عبدالمالك ريگي سركرده گروهك تروريستي جندالله دستگيري اين تروريست را از بركات حضور مردم در 9 دي و 22 بهمن دانست و ادامه داد: خداوند وعده داده كه اگر وحدت داشته و امت واحد بوده وهمدل و همراه باشيد رحمت خود را بر شما ارزاني مي‌دارم.

وي تاكيد كرد:در طول تاريخ نيزشاهد هستيم افرادي كه به كشور خود خيانت مي‌كنند، روزي مجازات خواهند شد واين فرد نيز از همان افرادي است كه در محكمه الهي قطعا سزاي اعمال خود را خواهد ديد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

10 پاسخ به “فرمانده سپاه تهران:تلاش ما اين بود كه در راهپيمايي 22 بهمن، تهران پادگاني نشود”

 1. بي منظور گفت:

  بابت امنيت جاني مون و اينكه هنوز زنده ايم متشكريم سردار.اگه ميشه مسئولين محترم يه فكري هم به حال امنيت اقتصاديمون بكنن تا لااقل از گرسنگي نميريم.

 2. ناشناس گفت:

  کسی که بر حق باشد از بلند شدن صدای مخالف بیمی ندارد مگر آنکه از آگاه شدن وبیدارشدن مردم بترسد.مگر ما چه خواستیم جز این که اجازه دهید کاری را انجام دهیم که در همه دنیا امریست طبیعی وحقیست انکار ناپذیر؟حق بیان .حق اعتراض. حق اظهار نظر در موردعملکرد یا حتی بود یا نبود افرادی که پدرانمان قدرت را از شاه گرفته و به آنها هدیه کرده اندو خود ما باعث حفظ آن بوده ایم به امید استقلال آزادی و جمهوری اسلامی ولی این 4 کلمه الان دروغی بیش نیست و شعاری عوام فریب .حرکات نظام من را یاد قرآن سر نیزه زدن می اندازد که مردم را فریب داد.اشک من قویتر از تفنگ توست برادر بسیجیم آن را زمین بگذار و بیش از این مهره دست کسانی نشو که بدون مزدتورا به جان {ایرانیان}{مسلمانان} و حق طلب انداخته اند واسلحه ای هستی در دست دشمنان اسلام.خدا ناظر ماست…کاش امام بود الان.بکشید ما را ملت ما بیدار تر میشود

 3. نا شناس گفت:

  جدیدا در قرارگاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ واقع در خیابان نیایش تحرکات عجیبی صورت می گیرد که از ساعت 11شب تا 4 صبح ادامه دارد
  و سر صدا زیادی را منجر می شود
  ونیز در تمام تجمعات اعتراضی از جمله 8مرداد و13آبان و22بهمن بالگردها از این مکان برای هدایت عملیات سرکوب بلند می شدند.

 4. مرتضی گفت:

  … چرا دروغ میگی اولا” مردم به شما حقوق نمیدن شما به زور از بیت المال مردم استفاده میکنید دوما” شما کدومتون برای کشتن مردم تا حالا محاکمه شدید . یه خورده شرف و ناموس خوب چیزیه که شما اصلا” نمیدونید چی هست.

 5. حسن گفت:

  سردار همدانی میگوید ملت به ما حقوق میدهند و ما هم باید امنیت ایشان را تامین کنیم !! حال اگر ملت نخواهند به ایشان حقوقی بدهند و ایشان و دیگران را از خدمت مرخص کنند و کسان دیگری را به خدمت فرا خوانند به چه زبانی و کجا باید اعلان دارند ؟!

 6. ناشناس گفت:

  تلاشتون در شب 24 خرداد در کوی دانشگاه هم همین بود؟! برای همین بود که یه تپه انسانی از موفق ترین دانشجوهای این مملکت درست کردین؟!

  منظورتون از پادگانی چیه؟ با ناو و زرهی میخواین بیفتین به جون مردم که اسمش بشه پادگانی؟!

 7. ناشناس گفت:

  در خصوص اظهارات مرتضی باید گفت اولا مفهوم ناموس و غیرت را شما سبزها نمی فهمید دوما سبزها از بیت المال خورده اند .
  سوما برادران سپاهی که شما به آنها توهین می کنید سالهای سال از جان و مال خود گذشته اند .
  در خصوص اظهارات حسن هم باید گفت اگر ملت ایران بخواهند سبزها محو شود باید چه کسی را ببینند

 8. مشت سبز گفت:

  دوست عزیز ناشناس
  حرف زدن هر کس شخصیت اورا نشان میدهد ناشناس بودنت بهتر از حمله به اعتقادات ملتیست سبز .میهنی سبز که از خون جوانان ما به رنگ کاندیدای دیگر درآمد بیشتر نگاه کن

 9. unknown گفت:

  سلام خوب که نمیخواستین وگرنه از ارتش آمریکا وناتو و سوریه و…میخواستین نیرو بیارن تا با خیال راحت سخنرانی کنند!!!!!

 10. ناشناس گفت:

  واقعا سردا همداني دمت گرم اي والله حاج حسين