سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » 56روز از بازداشت امیر ابوطالبی گذشت...

56روز از بازداشت امیر ابوطالبی گذشت

چکیده :...و اکنون که 56 روز از اسارتش می‌گذرد،حتی خبر در بندشدنش نیز مسکوت مانده و بسیاری از دوستان و یارانش از آن بیخبرند. او امیر ابوطالبی ست . برای رهایی اش دعا می کنیم و آزادی زود هنگامش را به انتظار...


کلمه: در پی ادامه یافتن بازداشت امیر ابوطالبی از نزدیکان علیرضا بهشتی، جمعی از دوستان او در نامه‌ای خواهان آزادی‌اش شدند.

به گزارش«پارلمان‌نیوز»، در این نامه آمده است:

در فهرست بازداشت شدگان اخیر،نام عزیز یکی دیگر از دلسوختگان امام و جانباز انقلاب به چشم می خورد. او مبارزی است که از 15 سالگی به صف انقلاب اسلامی و یاران خمینی پیوسته و بر عهد خویش استوار مانده است.

جانبازی است که هرگز از امکانات جانبازی استفاده نکرده است. مجروحی است که پیکرش هم گلوله شاه ظالم و هم تیر ترور منافقین را در خود جای داده است. رزمنده‌ای است که نشان افتخار زخم جنگ تحمیلی را بر سینه دارد. مدیری متعهد و دردمندی است که دوست و دشمن به شرافت ،امانت و پاکدامیش اذعان دارد .

…و اکنون که 56 روز از اسارتش می‌گذرد،حتی خبر در بندشدنش نیز مسکوت مانده و بسیاری از دوستان و یارانش از آن بیخبرند. او امیر ابوطالبی ست . برای رهایی اش دعا می کنیم و آزادی زود هنگامش را به انتظار می‌نشینیم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.