سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » صف آرایی حامیان دولت در مجلس با فراکسیون خط امام بر سر سایت پارلمان نیوز...

صف آرایی حامیان دولت در مجلس با فراکسیون خط امام بر سر سایت پارلمان نیوز

چکیده :آقای هدایت‌خواه درباره سایت فراكسیون اقلیت مطالب مختلفی بیان كرده است كه باید بگویم این سایت از سوی تعدادی از نمایندگان مجلس هشتم اداره می‌شود كه این هیچ ارتباطی به مجلس ندارد كه برخی دوستان تذكر شان مجلس...


کلمه:عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس در قالب تذكری آیین‌نامه‌ای از عملكرد پایگاه اینترنتی پارلمان نیوز انتقاد كرد.این انتقادات که در راستای نوشته روزنامه افراطی کیهان بود با پاسخ اعضای فراکسیون خط امام مواجه شد.

به گزارش  ايلنا ، “ستار هدایت‌خواه” با استناد به ماده 23 بند 11 آیین‌نامه‌داخلی گفت: سایت اینترنتی به نام پارلمان‌نیوز هم صدا با بی‌بی‌سی و رادیو‌فردا و سایت‌های صهیونیستی تلویحاً با وقاحت تمام از اقدامات تروریستی اراذل و اوباش اجاره‌ای در سوء قصد به خبرنگار جوان كیهان حمایت كرده است.

وی افزود: از آن جا كه نام این سایت برای بسیاری از مردم القای انتساب آن را به مجلس شورای اسلامی می‌نماید و تصور می‌شود كه مواضع این سایت نظرات مجلس است، لازم است كه هیات رییسه برای حفظ شأن و اقتدار مجلس عكس‌العمل نشان دهد.

هدایت‌خواه در ادامه تاكيد كرد:مجلس باید برای تغییر نام این سایت به‌گونه‌ای كه متناسب و محتوای آن سایت باشد اقدام كند تا نام مقدس مجلس با اینگونه مواضع و اظهارات مورد خدشه قرار نگیرد.

از سوي ديگر ارگان فراكسيون خط امام(ره) نيز در واكنش به سخنان هدايتخواه اعلام كرد كه اين سايت پیش از هر رسانه و گروه دیگری خواهان شناسایی سریع عوامل حمله به خبرنگار كيهان شده بود.

پس از تذکرهدایت خواه نماینده افراطی حامی دولت، تابش و کواکبیان به جایگاه هیات رئیسه رفتند و خواستار پاسخگویی به اظهارات هدایت خواه شدند.

اما خباز در فرصتی که برای تذکر یافته بود نسبت به اظهارات هدایت خواه واکنش نشان داد و گفت :پارلمان نیوز یک سایت منتسب به  نمایندگان اقلیت است و ارتباطی به مجلس ندارد.

محمدرضا خباز عضو فراکسیون خط امام(ره)مجلس در پاسخ به تذکر نماینده حامی دولت با استناد به خبر جعلی کیهان علیه پارلمان‌نیوز، گفت:«اسم این سایت پارلمان نیوز است، می‌خواهید اسمش را هدایت‌نیوز بگذارید. ولی بالاخره باید این سایت اسم داشته باشد. ایشان می‌داند موضوع این سایت ارتباطی به مجلس ندارد ولی می‌گوید نمایندگان اداره‌كننده این سایت در راستای رادیوهای بیگانه قدم برمی‌دارند. بنده معتقدم این سخن قیاس به نفس است. اگر خودشان این حالت را دارند پس ما نیز این حالت را داریم و اگر چنین حالتی ندارند پس ما نیز نداریم.»

به گزارش «پارلمان‌نیوز»، محمدرضا خبار در پاسخ به تذکر ستار هدایتخواه اظهار داشت:« آقای هدایت‌خواه درباره سایت فراكسیون اقلیت مطالب مختلفی بیان كرده است كه باید بگویم این سایت از سوی تعدادی از نمایندگان مجلس هشتم اداره می‌شود كه این هیچ ارتباطی به مجلس ندارد كه برخی دوستان تذكر شان مجلس می‌دهند.»

وی با بیان اینكه اصلا این سایت ماه‌هاست، كه فیلتر شده است، از هدایت‌خواه پرسید:«اگر فیلترشكن دارید به ما و مردم هم بدهید تا بتوانیم از آن استفاده كنیم. مطرح كردن مجدد موضوع سایت فیلتر شده در صحن علنی نوعی بی‌انصافی است. مهمتر از همه این سایت اطلاع‌رسانی كرده است. این اقدام به معنای تایید نیست.»Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “صف آرایی حامیان دولت در مجلس با فراکسیون خط امام بر سر سایت پارلمان نیوز”

 1. مریم گفت:

  چرا در مورد ریگی میزارین ولی در مورد فیلم دیروز بی بی سی کوی دانشگاه هیچی نمیزارین؟ اونو که باید زودتر میگرفتن ولی عرضه دارن کسی که مردم وسط خیابون کشت بگیرن

 2. سبز سبز 2 گفت:

  آقای خباز شما زیاد خودت رو ناراحت نکن ، خیلی از این آقایون فرق قند شکن با فیلتر شکن رو نمیدونن ، میان ایراد از سایت میگیرین ؟

  وی یه چیز رو خوب بلدند : ببندید ! بگیرید ! بزنید ! و …

  اندکی صبر سحر نزدیک است …

 3. علی51 گفت:

  این خیلی مضحکه که سایت نمایندگان مجلس کشور فیلتره و وزیر ارشاد،وزیر اطلاعات،وزیر ارتباطات،قوه ی قضاییه و همه ی ایران از فیلتر شدن بی اطلاع هستند،احتمالاً کار “دشمن” هست!!

 4. ناشناس گفت:

  اینجا ایران /آزادی نزدیک به مطلق