سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اصغر خندان و محمدرضا رزاقي دو عضو ستاد موسوی آزاد شدند...

اصغر خندان و محمدرضا رزاقي دو عضو ستاد موسوی آزاد شدند

چکیده :اصغر خندان پاسدار بازنشسته و یکی از فعالین ستاد مهندس موسوی در تهران که دوهفته پیش بازداشت شده بود، در طول بازداشتش هیچ تماسی با خانواده اش نگرفته...


کلمه: اصغر خندان ،پاسدار بازنشسته ، فرزند و برادر شهید ، عصر دیروز -دوشنبه -آزاد شد .ایمان میرزازاده وکیل مدافع وی ضمن اعلام این موضوع اعلام کرد که موکلش آزاد شده است اما هنوز ازنحوه دستگیری ،بازجویی و آزادی موکل اطلاعی در دست نیست.

به گزارش کلمه ،میرزا زاده ضمن تشکراز دادستان تهران و دفتر دادستانی تهران ،به خاطر تسریع در ازادی موکلش گفت : امیدوارم دادستان محترم تهران شرایط ملاقات اینجانب را با موکل دیگرم، آقای صالح نقره کار(خواهر زهرا رهنورد ) نیز فراهم کند.

اصغر خندان پاسدار بازنشسته و یکی از فعالین ستاد مهندس موسوی در تهران که دوهفته پیش بازداشت شده بود، در طول بازداشتش هیچ تماسی با خانواده اش نگرفته بود.

ميرزا زاده ، وکیل خندان چند روز پیش از دادستانی تهران در خواست کرده بود که وضعیت موکلش را بررسی کنند و اجازه دسترسی به پرونده را به او بدهند

خندان دو هفته پیش توسط وزارت اطلاعات احضار و از او خواسته شدکه به ساختمان شماره دو اتباع خارجی نیروی انتظامی واقع در خیابان نجات الهی بالاتر از طالقانی مراجعه کند.وی پس از حضور در محل احضار بازداشت شد.

همچنین محمدرضا رزاقی عضو کمیته حقوقی ستاد مرکزی مهندس موسوی و وکيل دادگستری بعد از 53 روز حبس در اوین دوشنبه عصر آزاد شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “اصغر خندان و محمدرضا رزاقي دو عضو ستاد موسوی آزاد شدند”

  1. ناشناس گفت:

    افتخار کنید که توانسته اید بر روی بازنشسته های پاسدار هم تاثیر بگذارید

  2. واقعا خوشحالیم که این روزها شاهد آزادی این عزیزان هستیم .انشاالله با پیگیری سیاسیون موثر که نقش در آزادی هموطنان بیگناه ما دارند ،شاهد آزادی همه زندانیان سیاسی از زندان باشیم.