سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » گزارشی از وضعيت بازداشت شدگان به دست رئيس مجلس می رسد...

گزارشی از وضعيت بازداشت شدگان به دست رئيس مجلس می رسد

چکیده :قصد نداريم گزارش كميته ويژه مجلس را پيگيري كنيم/ بنا به وظيفه ذاتي كميسيون‏، مسائل پس از انتخابات و وضعيت بازداشت شدگان را بررسي...


کلمه:رئيس كميسيون حقوقي و قضايي مجلس شوراي اسلامي تاكيد كرد: ضرب الاجلي براي گزارش كميته اين كميسيون در رابطه با وضعيت بازداشت شدگان وجود ندارد. چنانچه لازم باشد گزارش كار اين كميته را به رئيس مجلس ارائه خواهيم داد.

علي شاهرخي نماينده كوهدشت در گفت‌وگو با ايلنا اظهار داشت: هياتي كه در اين كميسيون به منظور پيگيري وضعيت بازداشت شدگان حوادث اخير تشكيل شده بود، هنوز در حال بررسي و تحقيقات است.

وي افزود: ديدارهايي با مقامات قضايي، ‌اطلاعاتي و انتظامي صورت گرفته است و اين كميته در حال تكميل تحقيقات خود قرار دارد.

اين عضو فراكسيون اصولگرايان با اشاره به اينكه اين كميته تقريبا همزمان با قرائت گزارش كميته ويژه پيگيري وضعيت بازداشت شدگان تشكيل شد، در پاسخ به اينكه ايا تشكيل چنين كميته‌اي به معناي قبول نداشتن گزارش كميته ويژه مجلس بوده است يا نه؟، گفت: اين به اين معني نيست كه ما گزارش آنها را قبول نداريم اما آن كميته، كميته مخصوص رئيس مجلس بود و ما خودمان بنابه وظيفه ذاتي كميسيون حقوقي و قضايي قصد داريم تحقيقاتي نيز داشته باشيم.

اين نماينده مجلس در پاسخ به سوال ديگري مبني بر اينكه آيا كميسيون حقوقي و قضايي گزارش كميته ويژه را مورد بررسي خود قرار مي‌دهد يا خير ؟گفت: چنين قصدي نداريم و تنها به دنبال تكميل تحقيقات كميته كميسيون حقوقي و قضايي هستيم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “گزارشی از وضعيت بازداشت شدگان به دست رئيس مجلس می رسد”

  1. پسر موسوی گفت:

    آره آقا اصلا عجله ای نیست که ضرب الاجل داشته باشه ، حالا مثلا چندتا دیگه هم مردن که هیچی ، خدا از تقصیرشون بگذره که به دنبال حق مردم بودند.!!!!!!!!!!!!!