سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ممنوع‌التصویر شدن مشایی به دستور مقامات عالی‌رتبه صداوسیما...

ممنوع‌التصویر شدن مشایی به دستور مقامات عالی‌رتبه صداوسیما

چکیده :به دستور مسئولان صداوسیما، پوشش اخبار دیدارهای مشایی در بخش های مختلف خبری شبکه های رسانه‌ملی ممنوع شده است. این اقدام به توصیه برخی جریانهای سیاسی به دلیل جلوگیری از ایجاد تنش و جنجال توسط وی صورت گرفته...


کلمه:مسئول کمیسیون فرهنگی دولت، از انعکاس اخبار خود در رسانه ملی به دلیل جلوگیری از ایجاد تنش و جنجال توسط وی، محروم است.

به گزارش «فردا»، صداوسیما از پوشش خبری اقدامات اسفندیار رحیم مشایی ،رئیس دفتر رئیس دولت و رئیس نهاد ریاست جمهوری که به عنوان جانشین محمود احمدی نژاد در شورای ایرانیان خارج از کشور در طول ماه های اخیر درسفرهای متعدد خارجی به بلاروس ، سوییس و … دیدارهایی را با مقامات این کشور ها داشته خودداری کرده است.

این در حالی است که در طول ماه های گذشته ، رحیم مشایی تنها در یک برنامه سیاسی در شبکه چهار سیما به صورت مفصل حاضر شده است و در بخشهای خبری دیگر صدا و سیما خبری از فعالیت های نزدیک ترین یار رئیس دولت  نیست.

یک منبع آگاه در گفتگو با فردا خاطرنشان کرد : به دستور مقامات عالی رتبه صدا و سیما و معاونت سیاسی این سازمان از پخش اخبار و گزارش های خبری دیدارهای مشایی در بخش های مختلف خبری شبکه های رسانه ملی جلوگیری به عمل آمده است .

به گفته این منبع آگاه ، جلوگیری از پخش اخبار و گزارش های خبری در مورد دیدارهای مشایی در خارج از کشور و سایر فعالیت ها و حضور وی در مجامع مختلف به توصیه برخی جریانهای سیاسی صورت گرفته تا از مطرح شدن نام وی در افکار عمومی و تنشهای سیاسی و رسانه ای بعدی جلوگیری شود.

به گزارش «فردا» ، ممنوع شدن پخش تصاویر مربوط به دیدارهای رحیم مشایی از رسانه ملی در حالی اتفاق افتاده است که در ماه های گذشته شماری از بازیگران ممنوع التصویر پس از دیدار با مسئول دفتر احمدی نژاد  و رایزنی با وی موفق شده بودند مشکلات خود را حل نمایند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “ممنوع‌التصویر شدن مشایی به دستور مقامات عالی‌رتبه صداوسیما”

 1. اسلام رحماني گفت:

  اين هم يك بازيه جديد و مظلوم نماييه. تا يك چهره مثلا روشنفكر از آقاي مشايي بسازند تا بعدها اوبگويد من هم با اين سيبستم اطلاع رساني مخالفم و شاهدش هم اينه كه مرا ممنوع التصوير كردند.
  اين همون تاكتيكي است كه اگر مردم را از چيزي منع كني به آن حريصتر ميشوند.

 2. بحث انحرافی گفت:

  مشایی بحث انحرافی است، اصل قضیه تقلب و خیانت در امانت است.

  مبارزه سبز‌ها برای آزادی ایران از استبداد ادامه دارد.