سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

مسعود آقایی شب گذشته آزاد شد

چکیده :هنوز از علت انتقال مسعود باستانی به زندان رجایی شهر اطلاعی ندارم .در عین حال اگر فرض بر این باشد كه محكومین به زندان رجایی شهر منتقل می‌شوند،حكم قطعی محكومیت باستانی ابلاغ نشده و این دیدگاه حداقل در مورد پرونده‌های اشخاصی كه حكم قطعی در موردآنان صادر نشده است، مصداقی...


کلمه: مسعود آقایی شب گذشته با تودیع وثیقه 500 میلیون ریالی از زندان اوین آزاد شد.

محمد شریف در گفتگو با ایلنا با اعلام این خبر گفت: شب گذشته مسعود آقایی -همسر بدرالسادت مفیدی- كه با هم بازداشت شده بودند،از زندان آزاد شد و هنوز از اتهامات ایشان و همسرشان آگاهی ندارم.

وی كه وكالت شیوا نظر آهاری را نیز برعهده دارد،در خصوص وضعیت پرونده وی نیز گفت‌:از ایشان كاملا بی‌اطلاع هستم و هنوز در بازداشت به سر می‌برد.

شریف در مورد پرونده عبدالله مومنی نیز اظهارداشت: پرونده موكلم در شعبه 36 دادگاه تجدید نظر در حال رسیدگی است و تاكنون منجر به صدور حكم قطعی نشده است.

این وكیل دادگستری در ادامه با بیان اینكه هنوز برای پرونده مسعود باستانی در مرحله تجدید نظر حكم صادر نشده است،در واكنش به اظهارات رییس سازمان زندان‌ها مبنی براینكه افرادی كه محكوم شده‌اند دوره محكومیت خود را در زندان رجایی شهر سپری می‌كنند،گفت‌:هنوز از علت انتقال مسعود باستانی به زندان رجایی شهر اطلاعی ندارم .در عین حال اگر فرض بر این باشد كه محكومین به زندان رجایی شهر منتقل می‌شوند،حكم قطعی محكومیت باستانی ابلاغ نشده و این دیدگاه حداقل در مورد پرونده‌های اشخاصی كه حكم قطعی در موردآنان صادر نشده است، مصداقی ندارد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “مسعود آقایی شب گذشته آزاد شد”

  1. روح الله گفت:

    سبز سبزم ريشه دارم