سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تغيير و تحول در سپاه محمد رسول‌الله تهران...

تغيير و تحول در سپاه محمد رسول‌الله تهران

چکیده :با تحول ساختاري كه در سال 88 صورت گرفته محصول آن را در سال 89 برداشت خواهيم كرد.ابزار جنگ نرم، امروز موسسات و فعاليت‌ها و توليدات فرهنگي دشمن...


کلمه:سردار حسين همداني از تغيير و تحول در سپاه محمدرسول‌الله تهران خبر داد.

به گزارش  ايلنا فرمانده سپاه محمدرسول‌الله تهران عصر روز گذشته در حاشيه سومين يادواره سرداران شهيد دفاع مقدس با عنوان ”علمداران دوكوهه“، اظهار داشت: اين يادواره‌ از سلسله يادواره‌هايي است كه به عنوان يك اقدام فرهنگي در دوره‌اي كه در جنگ نرم قرار داريم برگزار مي‌شود.

وي افزود:‌ 14 ستاره درخشان محفل ما 14 سردار شهيدي هستند كه به عنوان جانشين لشگر محمد رسول‌الله در مقطعي از دوران دفاع مقدس مديريت كردند و ما امروز اين شهدا را به عنوان مدل‌هايي ارائه مي‌دهيم كه جوانان بايد بدانند همواره مي‌شود مثل سرداران شهيد چراغي، شهبازي و …. شد.

فرمانده سپاه محمدرسول‌الله تهران با تاكيد بر اينكه در هر صورت ما به شهدا نياز داريم گفت:‌ در همين راستا يادواره‌هاي اين چنيني را در همه فصول خواهيم داشت.

وي همچنين در خصوص تغيير و تحول در سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ تصريح كرد: از يكي دو سال قبل با توجه به تدابير فرماندهي معظم كل قوا خصوصا سپاه محمد رسول‌الله در حال تحول و تعالي است. ما تحول بزرگ ساختاري را شروع كرده‌ايم كه سپاه محمد رسول‌الله از شش ناحيه به دو ناحيه تبديل مي‌شود.

سردار همداني ايجاد 22 كانون فرهنگي و ده‌ها موسسه ديگر را از ديگر اقدامات در همين راستا شمرد و تاكيد كرد:‌ ابزار جنگ نرم، امروز موسسات و فعاليت‌ها و توليدات فرهنگي دشمن است.

وي در پايان تصريح كرد:با تحول ساختاري كه در سال 88 صورت گرفته محصول آن را در سال 89 برداشت خواهيم كرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “تغيير و تحول در سپاه محمد رسول‌الله تهران”

  1. ناشناس گفت:

    سپاه چشم امید این ملت است .

  2. ناشناس گفت:

    امیدواریم رادان از این بچه های سپاه یاد بگیرد و اینقدر به ماها گیر الکی ندهد. هر تجمعی که سبز نیست تراخدا رادان اینقدر گیر ندهید