سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » روایت سایت توکلی از اعطای سمت ها در دولت حاضر...

روایت سایت توکلی از اعطای سمت ها در دولت حاضر

چکیده : آميخته شدن بي تخصص و بي تجربگي، با تعويض سريع مديران و رقابت برخي نزديكان رئيس دولت براي رسيدن به مديريت هاي خاص، تصوير زشتي از دولت فعلي در اذهان عمومي باقي مي گذارد كه مقصر آن، شخص آقاي احمدي نژاد...


کلمه:سایت الف در مطلبی با عنوان “تصويري زشت از دولت فعلي ” نوشت:

آقاي مهندس علي آبادي، داراي مدرك مهندسي راه و ساختمان است و قبل از شهردار شدن آقاي دكتر احمدي نژاد مشغول فعاليت ساختمان سازي در بخش خصوصي بود. در زمان شهرداري آقاي احمدي نژاد، ايشان در همين تخصص خود مشغول فعاليت هاي عمراني شهرداري بودند. در دولت نهم ايشان رئيس سازمان ورزش شد و در دولت دهم بعنوان وزير نيرو معرفي شد كه راي اعتماد از مجلس نگرفت.

اخيراً ايشان به سمت قائم مقام وزير جهاد كشاورزي (؟) و نيز مدير عامل شيلات ايران ( ؟؟ ) منصوب شده اند كه هردو مسئوليت جديد نه به تخصص ايشان ارتباطي دارد و نه به تجربه ايشان.

دوستي مي گفت از سال 1366 تا 1384_ يعني 18 سال قبل از دولت نهم _ شركت شيلات ايران فقط 5 مدير عامل بخود ديد و در طول چهارسال و اندي در دولت نهم نيز 5 مدير عامل.

آميخته شدن بي تخصص و بي تجربگي، با تعويض سريع مديران و رقابت برخي نزديكان رئيس  دولت براي رسيدن به مديريت هاي خاص، تصوير زشتي از دولت فعلي در اذهان عمومي باقي مي گذارد كه مقصر آن، شخص آقاي احمدي نژاد است كه در اين مورد توصيه رهبر انقلاب را ناديده گرفت و تذكرات خيرخواهانه را هم سهم خواهي تلقي كرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

11 پاسخ به “روایت سایت توکلی از اعطای سمت ها در دولت حاضر”

 1. سرباز سبز مهدی(عج) گفت:

  خوبه خودشون هم میدونند که چقدر کوته قامت سیاسی تشریف دارند

 2. آقای دکتر احمدی نژاد چند سئول از شما داشتم . 1- 400 میلیارد دلار چه شد ؟ 2- خط فقر چند تومان است ؟ 3- اگر 700 هزار تومان باشد چند نفر در کشور پایین این خط فقر قراردارند؟ 4- میزان واردات محصولات کشاوری در 5 سال چه میزان بوده است؟ 6- هزینه مسافرت یک دولت به یک استان چقدر است ؟ 7- میزان باجی که به روسیه داده ایم چقدراست ؟ 8- میزان باجی که به چین داده ایم چقدراست ؟ 9- تعداد بیکارهای کشور چقدر است ؟ 10- چه تعداد جوان در کشور معتاد به کراک و… می باشند؟ 11 – چه تعداد دختران ایرانی برای امرار معاش به دبی می روند و خود فروشی می کنند؟ 12 – میزان وام بلا عوض به سپا ه پاسدران محترم چه میزان است ؟

 3. آقای دکتر احمدی نژاد چند سئول از شما داشتم . 1- 400 میلیارد دلار چه شد ؟ 2- خط فقر چند تومان است ؟ 3- اگر 700 هزار تومان باشد چند نفر در کشور پایین این خط فقر قراردارند؟ 4- میزان واردات محصولات کشاوری در 5 سال چه میزان بوده است؟ 6- هزینه مسافرت یک دولت به یک استان چقدر است ؟ 7- میزان باجی که به روسیه داده ایم چقدراست ؟ 8- میزان باجی که به چین داده ایم چقدراست ؟ 9- تعداد بیکارهای کشور چقدر است ؟ 10- چه تعداد جوان در کشور معتاد به کراک و… می باشند؟ 11 – چه تعداد دختران ایرانی برای امرار معاش به دبی می روند و خود فروشی می کنند؟ 12 – میزان وام بلا عوض به سپا ه پاسدران محترم چه میزان است ؟
  1-

 4. داوود گفت:

  آقای توکلی، مقصر احمدی نژاد نیست!!! مقصر هر کسی است که چشمش را به این موارد می بندد و از او حمایت میکند! حامی او هر کسی که باشد و هر پستی که داشته باشد در گروه مقصرین است. بعضی ها کمتر تقصیر دارند و بعضی بیشتر، چون برخی مانند من مردمی عادی هستند که دستشان به جایی نمی رسد تا کاری کنند ولی برخی دیگر دستشان می رسد، دستشان هست و…! در ضمن بنده خیانت شما را از احمدی- نژادها بیشتر می دانم؛ زیرا شما نماینده مردمان عادی مانند من هستید در قدرت، شما وکیل من در قدرت بودید ولی در امانتی که به شما سپردم خیانت کردید! اگر سکوت میکردید باز خوب بود ولی شما به ما و موسوی معترض هم شده اید که چرا مثل شما خیانت نمی کنیم!
  رو که از این دست نه ای…

 5. سید ساسان گفت:

  توکلی هم فهمید اما احمدی نژاد نخیر

 6. مرتضی گفت:

  من 100 بار تا حالا گفتم دوباره هم میگم :

  اقای توکلی عزیز شما 4 سال عملکرد اقای احمدی نژاد رو دیدین ! چرا دوباره وقت انتخابات برای ایشون سینه چاک کردین ؟

  انتقاد شما پذیرفته نیست !!! این حرفا رو هم فقط واسه خودشیرینی میزنید ! همین .

 7. امیرپایا گفت:

  آقای توکلی گاهی انتقادهای خوب و منطقی و مستدلی به دولت نهم و دولت دهم می کنند اما البته این نوشتار که از سایت ایشون هست نه به قلم خودش
  اما به هر حال هر چند که این گونه نقد ها خوب است اما مشکل از جای دیگری
  به قولی میگن: خانه از پای بست ویران است

  در این زمینه خواندن مصاحبه آقای سروش با سایت روز پیشنهاد می شود.

 8. ناشناس گفت:

  احمد آقا پاشو صبح شده. خواب بودين!

 9. GreeN گفت:

  احمد آقا پاشو صبح شده. خواب بودین!

 10. بی طرف گفت:

  ایشون رییس کمیته ملی المپیک هم هستند

 11. ناشناس گفت:

  در جواب آقای توکل تهرانی باید عرض کنم

  آخه برادر من این چه سوالایی که می پرسی

  یعنی تو خبر نداری احمدی نژاد برای همه سوالای شما با آمار و ارقام جواب داره که بده؟ بعد که جواب بهت داد و فهمیدی که پیشرفت کردی ضایع میشی ها. ازما گفتن بود.