سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » بهشتی شیرازی50 روز انفرادی،بدون ملاقات،بدون وکیل...

بهشتی شیرازی50 روز انفرادی،بدون ملاقات،بدون وکیل

چکیده :با گذاشت بیش از 50 روز از بازداشت سید علیرضا بهشتی شیرازی، وی همچنان در انفرادی به سر می برد و از داشتن وکیل محروم است.بهشتی شیرازی یکی از مشاوران میر حسین موسوی است که یک روز پس از عاشورا و در روزی که اکثر یاران موسوی را دستگیر کردند؛بازداشت شد.در این مدت وی هیچ ملاقاتی با خانواده خود نداشته است.هیچ اتهامی به وی تفهیم نشده است .از پرونده او اطلاعی در دست...


کلمه:با گذاشت بیش از 50 روز از بازداشت سید علیرضا بهشتی شیرازی، وی همچنان در انفرادی به سر می برد و از داشتن وکیل محروم است.

به گزارش خبرنگار کلمه بهشتی شیرازی یکی از مشاوران میر حسین موسوی است که یک روز پس از عاشورا و در روزی که اکثر یاران موسوی را دستگیر کردند؛بازداشت شد.

در این مدت وی هیچ ملاقاتی با خانواده خود نداشته وتنها از طریق تماس تلفنی با آنها در ارتباط بوده است.

به گفته خانواده بهشتی شیرازی وی در این تماس ها از روحیه بسیار خوبی برخوردار بوده است.

مشاور میرحسین موسوی اما از حقوق اولیه بازداشت شدگان در داشتن وکیل در این مدت محروم بوده است.

هیچ اتهامی به وی تفهیم نشده است .از پرونده او اطلاعی در دست نیست و مشخص نیست به چه علت بیش از 50 روز انفرادی و بازداشت به او تحمیل شده است.

بهشتی شیرازی دبیر هیئت دولت دوران نخست وزیری میر حسین موسوی بود که،با اعلام کاندیداتوری یک بار دیگر در مقام مشاور در کنار موسوی قرار گرفت.

علیرضا بهشتی شیرازی پس از انقلاب در حزب جمهوری اسلامی فعالیت داشت و مدتی نیزدر روزنامه جمهوری اسلامی مشغول به فعالیت بود.

در آستانه انتخابات نیز وی سردبیر روزنامه “کلمه سبز” شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “بهشتی شیرازی50 روز انفرادی،بدون ملاقات،بدون وکیل”

 1. سعید سبز گفت:

  سلام کلمه عزیز.
  مگر آقای بهشتی قبل از ۲۲ بهمن آزاد نشدند

 2. سبز گفت:

  ” رعايت كامل حقوق بشر يعني همين ديگه !!‌”

 3. مریم گفت:

  یک سوال. ایشان با پسر شهید بهشتی فرق میکنند؟ آخه نام هر دو حال علیرضا است. پسر شهید بهشتی که آزاد شدند.
  ==
  کلمه: هر دو بزرگوار یعنی دکتر علیرضا حسینی بهشتی و علیرضا بهشتی شیرازی از مشاوران مهندس میرحسین موسوی هستند.علیرضا حسینی بهشتی که پسر شهید بزرگوار آیت الله بهشتی هست 20 بهمن آزاد شد . اطلاعات درباره علیرضا بهشتی شیرازی در متن خبر آمده است.

 4. ناشناس گفت:

  ننگ بر کسانی که فردی چون علیرضا بهشتی شیرازی را به زندان می‌اندازند. کسی که در مسلمانی یک سروگردن از تمام مدعیان خط امام و شیفتگان و ذوب شدگان قلابی ولایت بالاتر است. کسی که در این وانفسای فرهنگی دیکتاتوری دهاتاریای ایران، یک انتشارات خوش‌نام را به بهترین وجه و با چاپ بهترین کتاب‌ها اداره می‌کند. کسی که بر عکس دشمنش نماز می‌خواند، دعا می‌کند و روزه می‌گیرد و … کسی که به جای رانت خواری اقتصادی دارد به فرهنگ ایران، از ثروت و خون و فسفر مغزش سوبسید می‌دهد.

 5. محمدی گفت:

  بنده ایشان را از قدیم الایام می شناسم. از بچه های جنگ و از انسان های مومن و صالح روزگار ما هستند. ایشان سالها شاگردی مرحوم دولابی را کرده اند و واقعا به نظر من از اولیاءالله هستند. به جمهوری اسلامی واقعا باید برای چنین صید هایی که کرده است تبریک گفت…. !

 6. حسين گفت:

  درود بر مهندس موسوي و مشاورانشان

 7. محسن گفت:

  به یاد افرادی که در شهرستان ها دربند هستند هم باشیم.
  در مشهد محمد صادق جواذی خصار و احمد قابل در زندان اطلاعات هستند.
  برای آزادیشان دعا کنیم.