سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حسین نورانی‎نژاد به سه سال زندان محکوم شد...

حسین نورانی‎نژاد به سه سال زندان محکوم شد

چکیده :نورانی نژاد نقش زیادی در برگزاری مراسم های مذهبی جوانان داشت و بعد از انتخابات نیز در مجموعه دارالزهرا با عده ای دیگر از جوانان احزاب مراسم هفتگی دعای کمیل برگزار می کردند که این امر یکی از مهمترین اتهامات وی...


کلمه: حسین نورانی نژاد رئیس کمیته اطلاع رسانی جبهه مشارکت و عضو دفتر تبلیغات ستاد 88 به سه سال زندان محکوم شد.

به گزارش ندای سبز آزادی این حکم امروز توسط قاضی مقیسه در شعبه 28 دادگاه انقلاب به وی ابلاغ شده است.

نورانی نژاد نقش زیادی در برگزاری مراسم های مذهبی جوانان داشت و بعد از انتخابات نیز در مجموعه دارالزهرا با عده ای دیگر از جوانان احزاب مراسم هفتگی دعای کمیل برگزار می کردند که این امر یکی از مهمترین اتهامات وی است.

اتهام دیگر رئیس کمیته اطلاع رسانی حزب مشارکت، فعالیت در سایت خبری نوروز است. اتهامی که مهدی محمودیان دیگر عضو کمیته اطلاع رسانی حزب مشارکت هم هم با آن رو به رو است.

امروز در دادگاه انقلاب به علت عدم قبول وثیقه برای مرخصی حسین نورانی نژاد و اعتراض خانواده او، برخورد نامناسبی با خانواده نورانی نژاد صورت گرفت وآنها را به طرز ناشایستی به بیرون هدایت کردند. قاضی مقیسه پیش از این گفته بود که بعد از ابلاغ حکم امکان مرخصی این زندانی سیاسی در قبال ارائه وثیقه وجود دارد.

اضافه می شود که پدرحسین ناراحتی قلبی دارد و در مدت دستگیری پسرش، دو بار در بیمارستان بستری شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.