سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تکذیب جلسه مطهری و مفتح با لاریجانی...

تکذیب جلسه مطهری و مفتح با لاریجانی

چکیده :اصلا چنین جلسه‌ای برگزار نشده و روز چهارشنبه نیز اصلا در تهران نبوده و در حوزه انتخابیه خود (رزن) بوده‌ام؛ بنابراین، چنین دیدار و جلسه‌ای از اساس کذب محض...


کلمه: پیرو انتشار اخباری مبنی بر دیدار فرزندان شهدا (شهیدان مفتح، رجایی و مطهری) و دیگر فرزندان شهدا با آیت‌الله لاریجانی، رئیس قوه قضاییه کشور درباره بازداشت‌شدگان اخیر، پیگیری‌های خبرنگار «تابناک» از تکذیب چنین دیداری حکایت دارد.

مهدی مفتح، فرزند شهید دکتر مفتح در گفت‌وگو با «تابناک»، انجام این دیدار را به شدت تکذیب کرد.

نماینده  رزن در مجلس شورای اسلامی، با رد هرگونه صحبت، تلفن و یا قراری برای انجام چنین دیداری گفت: اصلا چنین جلسه‌ای برگزار نشده و روز چهارشنبه نیز اصلا در تهران نبوده و در حوزه انتخابیه خود (رزن) بوده‌ام؛ بنابراین، چنین دیدار و جلسه‌ای از اساس کذب محض است.

از سوی دیگر، پیگیری‌های خبرنگار ما از خانواده شهید مطهری، نیز از کذب بودن چنین جلسه و دیداری حکایت داشته است و هیچ یک از فرزندان شهید مطهری در این جلسه حضور نداشته اند.

البته پیگیری‌های خبرنگار ما از فرزندان شهید رجایی به نتیجه‌ای نرسید و امکان دسترسی به فرزندان این شهید بزرگوار برای خبرنگار ما میسر نشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “تکذیب جلسه مطهری و مفتح با لاریجانی”

 1. آزاد گفت:

  راست ميگن مگه اينا نماينده مردمند كه مسائل مردم رو پيگيري كنند؟

 2. نداي سبز گفت:

  خدايا خودت مارو از اين ديكتاتوري نجات بده!

 3. جرس گفت:

  سلام
  این ها نخواستن توفیق اجباری نصیبشون بشه.خواستن همه ایمان بیارن که اینها با پدرانشان خیلی فرق دارن.