سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بازداشت یک عضو ستاد میرحسین موسوی خرم‎آباد...

بازداشت یک عضو ستاد میرحسین موسوی خرم‎آباد

چکیده :سیامک نادعلی بیستم بهمن ماه درخیابان بازداشت شد وماموران بلافاصله منزل پدری و یکی از دوستان نزدیک او رامورد بازرسی قرار دادند. نادعلی پیش از این نیزچند بار به نهادهای امنیتی خرم آباد احظار و بازجویی شده...


کلمه: سیامک بیرانوند دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی علوم تحقیقات و از فعالان ستاد میرحسین موسوی در لرستان بازداشت شد.

به گزارش وبلاگ تا آزادی زندانیان سبز بازداشت سیامک بیرانوند درحالی است که پیش از این نیزسیامک نادعلی، دبیرسابق انجمن اسلامی لرستان ودو نفر دیگر بازداشت شده بودند که نادعلی همچنان دربازداشت به سر می برد.

بازداشت بیرانوند در حالی است که پی گیری های خانواده نادعلی ، دبیرسابق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان برای اطلاع از وضعیت او که پیش از22 بهمن بازداشت شده همچنان بی نتیجه مانده است .

سیامک نادعلی بیستم بهمن ماه درخیابان بازداشت شد وماموران بلافاصله منزل پدری و یکی از دوستان نزدیک او رامورد بازرسی قرار دادند. نادعلی پیش از این نیزچند بار به نهادهای امنیتی خرم آباد احظار و بازجویی شده بود.

این فعال ملی – مذهبی استان لرستان ، دردوران دانشجویی نیز یک سال تعلیق از تحصیل را تجربه کرده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.