سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » 6 سال حبس تعزیری و محرومیت مادام العمر از فعالیت های سیاسی و اجتماعی...
» محکومیت یک جانباز انقلاب؛

6 سال حبس تعزیری و محرومیت مادام العمر از فعالیت های سیاسی و اجتماعی

چکیده :1 سال حبس به جهت تبليغ عليه نظام جمهوری اسلامی، 5 سال حبس به جهت اجتماع و تبانی برای ارتكاب جرائم عليه امنيت كشور، ابطال مجوز فعاليت مؤسسه رهياب (جمعيت رهايي از آسيب های اجتماعی) و محروميت از داشتن هرگونه مؤسسه و فعاليت اجتماعی و سياسی بصورت مادام...


کلمه: سید حسن احمدیان، رییس کمیته مردمی ستاد میرحسین موسوی به شش سال حبس تعزیری و محرومیت مادام العمر از داشتن هرگونه موسسه و فعالیت های سیاسی، اجتماعی محکوم شد.

حکم این فعال سیاسی در تاریخ 19 بهمن ماه به وکیل وی ابلاغ گردید. مشروح حکم به این قرار است: « 1 سال حبس به جهت تبليغ عليه نظام جمهوری اسلامی، 5 سال حبس به جهت اجتماع و تبانی برای ارتكاب جرائم عليه امنيت كشور، ابطال مجوز فعاليت مؤسسه رهياب (جمعيت رهايي از آسيب های اجتماعی) و محروميت از داشتن هرگونه مؤسسه و فعاليت اجتماعی و سياسی بصورت مادام العمر»

خانواده این فعال سیاسی که 4 بهمن ماه آزاد شد در مورد وضعیت جسمانی وی اظهار داشتند: «تاكنون به صورت مداوم ايشان را جهت گرفتن آزمايش ها و عكس برداری های لازم به بيمارستان های مختلف برديم كه نهايتا نظر همه پزشكان به اتفاق اين بوده است كه به دليل پيشرفت بيماری در مدت بازداشت ايشان باید در اسرع وقت تحت عمل جراحي نخاعی (قرار دادن يك شنت در نخاع) و پس از آن عمل جراحي كليوی قرار گيرند که قرار شده در هفته آتی ايشان مورد عمل جراحي قرار گيرند.»

سید حسن احمدیان رییس کمیته مردمی ستاد میرحسین موسوی در 18 شهریور ماه با حمله ماموران وزارت اطلاعات به دفتر سازمان رهياب (ان جی او فعال در زمینه حل آسیب‌های اجتماعی) واقع در سيدخندان دستگير و در شامگاه 4 دی ماه آزاد شد.

وی در دوران دفاع مقدس در وزارت دفاع در مسولیت های مدیریتی مهم و حساسی در زمینه پشتیبانی جبهه های جنگ مشغول بوده است. او که مبتلا به ضایعه نخاعی، به یادگار مانده از زندانهای قبل از انقلاب است در طول بازدا شت فعلی دچار بیماری کلیوی شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “6 سال حبس تعزیری و محرومیت مادام العمر از فعالیت های سیاسی و اجتماعی”

 1. سرباز سبز مهدی(عج) گفت:

  این بندگان خدا جانِ خودشان را برای مملکت به خطر اندخته اند. شهید شدند. مجروح شدند. مفقود شدند. اسیر شدند.

  کفار به ظاهر مسلمان هرچه دارند از اینان دارند ولی بجای ادای دین و ادای احترام و تشکر کردن مثل …به جان این عزیزان افتاده اند و تا میتوانند می دَرند.
  کفار به ظاهر مسلمان باید بدانند که ظلم پایدار نمی ماند و منافقین به سزای کردارشان دیر یا زود میرسند. چه در دادگاه مردم چه در دادگاه عدل الهی

 2. ناشناس گفت:

  آقا برای علیرضا بهشتی شیرازی نگرانیم. چرا هیچ خبری از ایشان نیست. لااقل یک جایی در همین سایت اسمی از او ببرید. این بنده خدا، هیچ جرمی جز نوشتن نداشته است.

 3. محمد گفت:

  بسمه تعالی

  این عاقبت پیروی از آرمانهای امام ره و احقاق حق میباشد کسی که سرباز امام ره است بایستی زندگیش را وقف حقانیت و مبارزه با تحجر کند بارک ا… به غیرت این بزرگواران، راهتان ادامه دارد نسل جوان با شما عزیزان است.

 4. ناشناس گفت:

  گمراهی شاخ و دم ندارد خدا به داد انسان های آزادی خواه واقعی برسد دعوا بر سر نفس اماره و خودخواهی ها

  نتیجه کار برای غیر خدا این می شود