سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حکم صفایی فراهانی به دادگاه تجدید نظر رفت...

حکم صفایی فراهانی به دادگاه تجدید نظر رفت

چکیده :پس از ابلاغ راي صادره از سوي دادگاه بدوي كه موكل را به شش سال حبس تعزيري محكوم كرده است، در مهلت قانوني نسبت به راي تجديدنظرخواهي صورت...


کلمه: وكيل مدافع محسن صفايي فراهاني از تجديدنظرخواهي نسبت به حكم صادره از سوي شعبه 15 دادگاه انقلاب خبر داد.

به گزارش ایسنا، هوشنگ پوربابايي اظهار كرد: پس از ابلاغ راي صادره از سوي دادگاه بدوي كه موكل را به شش سال حبس تعزيري محكوم كرده است، در مهلت قانوني نسبت به راي تجديدنظرخواهي صورت گرفت.

وي يادآور شد: در پرونده موكل، چهار اتهام اقدام عليه امنيت، فعاليت تبليغي عليه نظام، توهين به مسوولان و نشر اكاذيب مطرح بود كه در مورد اتهامات اقدام عليه امنيت و فعاليت تبليغي عليه نظام، دادگاه موكل را به شش سال حبس تعزيري محكوم و در مورد اتهامات توهين به مسوولان و نشر اكاذيب به جهت فقدان دليل، موكل تبرئه شده است.

وي كه وكالت محسن ميردامادي را برعهده دارد، گفت: دادگاه موكل بيست‌ويكم بهمن ماه در شعبه 15 دادگاه انقلاب برگزار شد كه به دليل كمبود وقت، ادامه رسيدگي به جلسه بعد موكول شد.

پوربابايي در مورد پرونده مصطفي تاج‌زاده نيز اظهار كرد: 19 بهمن ماه، جلسه رسيدگي به پرونده موكل در شعبه 15 دادگاه انقلاب برگزار شد و ما منتظر صدور راي در مهلت قانوني هستيم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.