سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » بیانیه گوگل درباره ایران و ادامه اختلال در جی میل...

بیانیه گوگل درباره ایران و ادامه اختلال در جی میل

چکیده :ما کاهش چشمگیر ترافیک (کاربران ایرانی) را تایید می کنیم و بررسی های ما نشان می دهد که مشکل از شبکه های ما...


کلمه: شرکت گوگل روز چهارشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد کاربران ایرانی این شرکت در استفاده از جی میل با مشکل مواجه شده اند.

به گزارش ندای سبز آزادی در بیانیه شرکت گوگل آمده است: “کاربران در ایران به ما گفته اند که در دسترسی به جی میل دچار مشکل هستند.”

شرکت گوگل در ادامه این بیانیه تصریح کرده است: ” ما کاهش چشمگیر ترافیک (کاربران ایرانی) را تایید می کنیم و بررسی های ما نشان می دهد که مشکل از شبکه های ما نیست.”

شرکت گوگل تاکید کرده است به محض اینکه سرویس این شرکت مختل شود این شرکت درصدد رفع آن بر می آید چراکه گوگل بر این باور است مردم در همه جا باید از توانایی ارتباط آزاد اینترنتی برخوردار باشند.

با این حال شرکت گوگل ابراز تاسف می کند گه گاهی اوقات برخی امور از کنترل این شرکت خارج است.

در آستانه 22 بهمن کاربران ایرانی با افت شدید سرعت اینترنت و محدودیت در استفاده از شماری دیگر از خدمات اینترنتی مواجه شده اندDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “بیانیه گوگل درباره ایران و ادامه اختلال در جی میل”

 1. سبز گفت:

  کلمه جان جی میل پیش کش خود گوگل رو امروز فیلتر کردند

 2. sabz گفت:

  ajab yali budim khabar nadashtim. fagat mande az hasti sageteman konand

  hatman migan: heyf! ke bishomarand

 3. ع.؟ گفت:

  به نظر من بهترین شعار این است :

  رفراندوم , رفراندوم … این است شعار مردم

 4. وطن سبز گفت:

  آخه اینا می خوان یه اینترنت پیشرفته تر ارائه بدن. تازه، قطع شدن اینترنت هم که کار اینا نیست، کار ابر و باد و مه و خورشید و فلکه. جی میل هم مختل شده چون آقایون می خوان یه ایمیل ملی!!!! جاش بذارن. به قول یک سبز: من حاضرم نامه هامو با کبوتر بفرستم ولی با ایمیل ملی اینا نفرستم.

 5. دانیال گفت:

  میخوام به همه دیکتاتور ها بگم از جمعیت پوشالی که پول گرفتن بیان خوشحال نباشید به جنبش سبز های عزیز میگویم که بدانید زمان عاشورا حسینیان کم بودند و یزیدیان بسیار ولی حالا میبینیم که تمام عالم از درد حسین مینالند.
  جنبش سبز جنبش جوان هاست اون پیرمرد ها پیرزن هاهی که اومدن راهپیماهی آیا چند سال دیگر هستن که از دیکتاتور ها حمایت کنند؟ آیا آینده ازان جوانان سبز کشورمان نیست؟ به والله که اینان از جوانی این نهضت میترسند که با خون امین سلطانی ها و موسوی ها و روح الامینی ها غسل شده است.

 6. محسن گفت:

  من خودم از این فیلترینگ ها مزخرف شاکیم ولی اخه جناب گوگل خان اگه شما واقعا معتقد به ازادی دسترسی در دنیای مجازی هستید چرا سرویس گوگل ارث رو مختل کردید ؟

 7. ناشناس گفت:

  گوگل هم مثل شما عمل می کند و بیانیه پشت بیانیه صادر می کند .