سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بازجویی از الهه کولایی، احمد شیرزاد، علی شکوری راد و علی محمد حاضری...

بازجویی از الهه کولایی، احمد شیرزاد، علی شکوری راد و علی محمد حاضری

چکیده :این در حالی است که شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، متشکل از 17 حزب و تشکل سیاسی است و بیانیه های جبهه مشارکت نیز به صورت فردی نوشته و منتشر نمی شود که فرد یا افرادی از این حزب مسولیت آن را برعهده...


کلمه: احمد شیرزاد، الهه کولایی، علی شکوری راد و علی محمد حاضری به دادسرای مستقر در زندان اوین احضار و مورد بازجویی قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ندای سبز آزادی، اعضای جبهه مشارکت ایران اسلامی که به دادسرای انقلاب مستقر در زندان اوین احضار شده بودند، روز گذشته به این دادسرا مراجعه کرده و ساعت ها مورد بازجویی قرار گرفتند.

بیانیه های شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و جبهه مشارکت ، موضوعاتی بود که در این جلسه بازجویی مطرح شده و بازجویان به اعضای جبهه مشارکت فشار آورده اند که مسولیت این بیانیه ها را بر عهده بگیرند یا آن را تکذیب کنند.

این در حالی است که شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، متشکل از 17 حزب و تشکل سیاسی است و بیانیه های جبهه مشارکت نیز به صورت فردی نوشته و منتشر نمی شود که فرد یا افرادی از این حزب مسولیت آن را برعهده بگیرند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “بازجویی از الهه کولایی، احمد شیرزاد، علی شکوری راد و علی محمد حاضری”

  1. روح الله گفت:

    سبز سبزم ريشه دارم