سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اعلام آمادگي ليلاز براي مناظره تلویزیونی...

اعلام آمادگي ليلاز براي مناظره تلویزیونی

چکیده :سعید لیلاز روزنامه نگار و کارشناس مسائل اقتصادی که به 9 سال حبس تعزیری محکوم شده...


کلمه: اعتماد نوشت:

باخبر شديم سعيد ليلاز در تماس تلفني با خانواده خود از استقبال براي شرکت در مناظره با نمايندگان دولت خبر داد. همسر سعيد ليلاز که شوهرش بلافاصله بعد از برگزاري انتخابات بازداشت شد در گفت وگو با اعتماد تصريح کرد سعيد ليلاز در تماس تلفني روز گذشته از عزم خود براي مناظره خبر داد و گفت حاضر است در بعد اقتصادي و سياسي با هر نماينده يي از سوي دولت مناظره کند.

سعید لیلاز روزنامه نگار و کارشناس مسائل اقتصادی که به 9 سال حبس تعزیری محکوم شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “اعلام آمادگي ليلاز براي مناظره تلویزیونی”

  1. Sabzineh گفت:

    امروز صبح ناخودآگاه به یاد این سوره از قران افتادم: اذا وقعت الواقعه(هنگامیکه آن حادثه بزرگ رخ دهد) لیس لوقعتها کاذبه(که در وقوع آن هیچ انکاری نمی باشد) خافضه رافعه(گروهی را ذلیل و خوار گردانیم و ملتی را سربلند و عزیز کنیم) اذا رجت الارض رجا(هنگامیکه زمین زیر پای مردمان آزادی خواه، عدالت طلب و حق جو به لرزه و حرکت در آید) و بست الجبال بسا(و هنگامیکه اشخاصی می پندارند که بواسطه قدرتهای نظامی، مالی و ریاکارانه خود همچون کوهها استوار هستند، فرو ریزند و متلاشی شوند) فکانت هباء منبثا(و چون ذرات گرد و غبار در آسمان پراکنده شوند) و کنتم ازواجا ثلاثه(آنگاه سه گروه باقی خواهند ماند) فاصحاب المیمنه ما اصحاب المیمنه(مردمی که به راستی دعوت می کنند که حال آنها بسیار خوب خواهد بود) و اصحاب المشئمه ما اصحاب المشئمه(و گروهی که اصحاب شوم و شقاوت هستند که حال آنها بسیار وحشتناک و سخت خواهد بود) و السابقون السابقون(کسانی که از ابتدا در آزادی خواهی و حق طلبی گام برداشتند) اولئک المقربون(که آنها از مردمانی هستند که به خدا نزدیک شده اند) فی جنات النعیم(که در جهانی پر از نعمت، آزادی ، عدالت و حق گویی حضور دارند) والی آخر . . . آیا فکر نمی کنید که فردا روز 22 بهمن همان روز وعده داده شده پروردگار یکتا می باشد که حادثه عظیم به وقوع خواهد پیوست … ؟