سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مشایی حاضر به شرکت در مناظره نشد؛سلیمی نمین اعتراض کرد...

مشایی حاضر به شرکت در مناظره نشد؛سلیمی نمین اعتراض کرد

چکیده :سلیمی نمین:خوب است که عزیزان دست اندرکار در سخنان و اظهارات خود اینقدر دقت داشته باشند که اگر در جلسه ای قرار شد حضور یابند بتوانند از اظهارات خود دفاع...


کلمه:اسفندیار رحیم مشایی که قرار بود امشب با حضور در برنامه ای تلویزیونی با عباس سلیمی نمین در خصوص اسلام ناب محمدی مناظره داشته باشد، علیرغم برنامه اعلامی از سوی مسئولان شبکه چهار سیما در این برنامه حضور نیافت و انتقاد پژوهشگر و مجری برنامه را برانگیخت.

به گزارش مهر، طبق اخبار منتشر شده از سوی صداو سیما قرار بود اسفندیار رحیم مشایی رئیس دفتراحمدی نژاد شب گذشته در برنامه سیاست ایرانی که از شبکه 4 سیما پخش شد در مقابل عباس سلیمی نمین پژوهشگر و نویسنده برای مناظره در خصوص «مدیریت فرهنگی و انقلاب اسلامی؛ بازگشت به اسلام ناب محمدی» شرکت کند که از حضور در بخش اول این برنامه خودداری کرد و در بخش دیگر آن که برخلاف روال معمول برنامه تشکیل شده بود شرکت کرد و به تنهایی به سئوالات مجری پاسخ گفت!

این برنامه در انتظار حضور مشایی با 30 دقیقه تاخیر و در ساعت 7:30 پخش شد و عباس سلیمی نمین تنها مهمان این برنامه قبل از ورود به بحث لازم دانست اشاره ای به غیبت مشایی در این برنامه داشته باشد.

وی گفت: بینندگان بر اساس اطلاع قبلی انتظار داشتند شاهد جلسه گفتگوی دو طرفه باشند اما اعلام می کنم که به مناسبت نزدیکی روز 22 بهمن بنده شخصا تمایلی به یک گفتگوی چالشی نداشتم.

سلیمی نمین ادامه داد: قطعا این ترکیب را هم خیلی مناسب با چالش نمی دیدم اما چه خوب است که عزیزان دست اندرکار در سخنان و اظهارات خود اینقدر دقت داشته باشند که اگر در جلسه ای قرار شد حضور یابند بتوانند از اظهارات خود دفاع کنند.

وی با اشاره به مشایی خطاب به مجری گفت: هم من را به زحمت انداختند هم شما را به زحمت انداختند. شما را به این دلیل به زحمت انداختند که باعث شد برنامه را به تاخیر اندازید تا مهمان دیگری دعوت کنید تا مناسب احوالات باشد.

مهدی مطهرنیا تحلیلگر سیاسی که اجرای این برنامه را بر عهده داشت گفت: ما به ملت عزیز ایران و فهم و فرهیختگی آنان اعتماد داریم و این اعتقاد را حضرت امام (ره) به ما آموخت و بهتر است این را در رفتارهای خود نهادینه کنیم و بروز و ظهور عینی ببخشیم.

برنامه ای که قرار بود با حضور مشایی و در قالب مناظره انجام شود، پس از خروج سلیمی نمین از استودیو و پخش اخبار به صورت یک دیالوگ تک نفره ادامه یافت!

پیش از این اظهارات مشایی در خصوص اسلام شناسی بارها انتقادات چهره های سیاسی و دینی از جمله مراجع عظام را به دنبال داشت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “مشایی حاضر به شرکت در مناظره نشد؛سلیمی نمین اعتراض کرد”

 1. آگاه گفت:

  شکلات های سوییسی مگه میذاره!

 2. sabze sabz گفت:

  darbareye mashayi be… bayad goft

  in dagal dustan ke mibini
  magasanand gerde shirini

 3. عليرضا گفت:

  اگه اومده بود هم مثل مريدش احمدي ن»اد شروع مي كرد به فرافكني و دروغ .

 4. ایران گفت:

  کثیف تر از یزید همین مشایی هست که دست ا ن رو هم از پشت بسته