سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دادگاه محسن میردامادی امروز برگزار می شود...

دادگاه محسن میردامادی امروز برگزار می شود

چکیده :پیش از این قرار بود دادگاه میردامادی 28 دی ماه برگزار شود که به گفته هوشنگ پوربابايي، وكيل مدافع وی اين دادگاه به دليل تداخل با جلسه رسيدگي به پرونده متهمان حوادث روز عاشورا به فرداموكول...


کلمه: دادگاه محسن میردامادی دبیرکل حزب مشارکت، نماینده تهران در مجلس ششم و ریاست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ششم امروز برگزار می شود . وی از روز 30 خرداد تحت بازداشت قرار گرفته است.

محسن میردامادی از رهبران دانشجویان مسلمان پیرو خط امام بود که بحران گروگان‌گیری در سفارت آمریکا را آفریدند و صلاحیتش برای انتخابات مجلس هفتم مورد تأیید شورای نگهبان قرار نگرفت. میردامادی همچنین مدیرمسئول روزنامه نوروز ارگان جبهه مشارکت بود و در تیرماه سال ۱۳۸۱ علاوه بر توقیف روزنامه‌اش، به ۶ ماه حبس محکوم شد.

مهدی میردامادی فرزند محسن میردامادی نیز پس از انتخابات بازداشت شده است. خانواده میردامادی گفته‌اند که وی در منزل شخصی اش با حکم دادستانی بازداشت شده و ماموران منزل او را تفتیش کرده اند.

پیش از این قرار بود دادگاه میردامادی 28 دی ماه برگزار شود که به گفته هوشنگ پوربابايي، وكيل مدافع وی اين دادگاه به دليل تداخل با جلسه رسيدگي به پرونده متهمان حوادث روز عاشورا به  امروز موكول شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.