سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیدا و پنهان اعتماد؛دیدار خاتمی با خانواده کیوان مهرگان...

پیدا و پنهان اعتماد؛دیدار خاتمی با خانواده کیوان مهرگان

چکیده :سيدمحمد خاتمي با خانواده «کيوان مهرگان» روزنامه نگار بازداشتي روزنامه «اعتماد» ديدار کرد. رئيس دولت اصلاحات در اين ديدار ضمن دلجويي از خانواده ايشان ابراز اميدواري کرد وي هرچه زودتر آزاد شود. مهرگان هفتم دي ماه بازداشت شده...


چند بازداشت

اکبر منتجبي، مهسا جزيني و احمد جلالي فراهاني سه روزنامه نگار ديروز بازداشت شدند. منتجبي دبير سرويس سياسي ايران دخت بامداد يکشنبه در منزلش دستگير شد. جزيني نيز از همکاران روزنامه ايران در بخش اصفهان است و جلالي فراهاني هم دبير اجتماعي خبرگزاري مهر است که البته يک روز قبل از بازداشت اخراج شد. همچنين جميله و بنفشه دارالشفايي روزنامه نگار حوزه سينما و مدرس موسيقي نيز دستگير شدند.

سه آزادي

«علي قلي تبار» و «مرتضي صارمي» دو تن از اعضاي سازمان مجاهدين انقلاب اسلامي ايران طي روزهاي گذشته آزاد شدند. به گزارش امروز اين دو نفر که پس از حوادث عاشوراي امسال بازداشت شده بودند، با توديع قرار وثيقه آزاد شده اند. همچنين «علي اشرف فتحي» طلبه وبلاگ نويس و فرزند شهيد فتحي با وثيقه 50 ميليون توماني آزاد شد.

توقيف کانتينر باتوم و گاز اشک آور

سايت جوان خبر داد پليس دوبي يک ايراني را به جرم انتقال يک کانتينر حامل گاز اشک آور و ساير وسايل ديگر دستگير کرده است. اين ايراني از اهالي لارستان فارس است و به اتهام انتقال يک کانتينر حامل گاز اشک آور، باتوم شوکر و… توسط پليس دوبي بازداشت شده است.

ابطحي؛ جاسوس نيستم

محمدعلي ابطحي از متهمان حوادث پس از انتخابات رياست جمهوري در پيامي که در صفحه فيس بوک خود گذاشته و نسخه يي از آن را نيز براي «فردا» ارسال کرده است، اتهام ارائه اطلاعات به بيگانگان را که چندي قبل از سوي مهدي طائب مطرح شده بود، رد کرد. پيش از اين مهدي طائب کارشناس مسائل سياسي و تاريخي در سخناني که خبرگزاري فارس آن را منتشر کرده بود، تاکيد کرده بود؛ «در سال دوم رياست جمهوري خاتمي بود که سپاه متوجه شد محل موشک دوربرد لو رفته و فهميدند عباس عراقي دانشجوي پيرو خط امام(ره) اطلاعات را به دشمن مي دهد و او هم مي گفت من کاره يي نيستم، کار ابطحي است و ابطحي که خبر را از خاتمي مي گرفت به امريکايي ها مي داد.» ابطحي ضمن رد سخنان طائب مي نويسد؛ همچنان که در طول 160 روزي که در زندان بودم و بازجويي هايي طولاني داشتم، يک بار حتي به عنوان سوال هم از اين دو شايعه يي که آقاي طائب آن را مطرح کرده اند، حرفي به ميان نيامد.

نامه جمعي از هنرمندان

جمعي از هنرمندان و اهالي فرهنگ کشور در نامه يي سرگشاده به بازداشت اهالي هنر انتقاد کردند. آنها با اشاره به دستگيري آروين صداقت کيش، حامد رجبي، بهرنگ تنکابني، کيوان فرزين، محمدعلي شيرزادي، مهرانه آتشي، مجيد غفاري و ليلي فرهادپور خواستار تعيين تکليف آنها شدند.

انتقال گلرو و همسرش به بند عمومي

وحيد لعلي پور و مهديه گلرو در تماس هاي جداگانه با خانواده هايشان از انتقال به بند عمومي اوين خبر دادند. اين زوج 12 آذرماه بازداشت شدند.

ديدار خاتمي با خانواده کيوان مهرگان

سيدمحمد خاتمي با خانواده «کيوان مهرگان» روزنامه نگار بازداشتي روزنامه «اعتماد» ديدار کرد. رئيس دولت اصلاحات در اين ديدار ضمن دلجويي از خانواده ايشان ابراز اميدواري کرد وي هرچه زودتر آزاد شود. مهرگان هفتم دي ماه بازداشت شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.