سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » استقبال تاجزاده از پیشنهاد صفارهرندی برای مناظره...

استقبال تاجزاده از پیشنهاد صفارهرندی برای مناظره

چکیده : حاضرم با مامورين زندان تحت الحفظ به محل مناظره بروم و اگر هم براي آقايان زحمت است ايشان مي تواند به زندان بيايد و در اتاقي در همين جا مناظره انجام گيرد....


کلمه:سيدمصطفي تاجزاده با تشكر از پيشنهاد مناظره حسين صفارهرندي گفت: همانطور كه قبلا هم گفته ام از هر مناظره اي در برنامه زنده تلويزيوني استقبال مي كنم.

به گزارش نوروز، معاون سیاسی وزیر کشور دولت اصلات در پیغام خود از زندان اوین گفت: در مورد پيشنهاد آقاي صفارهرندي هم اعلام مي كنم كه براي شركت در مناظره با ايشان در هر زمان و هر محل و هر موضوعي كه اعلام كند در ارتباط با زمان گذشته، حال و آينده آمادگي كامل دارم و نيازي هم به مرخصي از زندان نيست، بلكه حاضرم با مامورين زندان تحت الحفظ به محل مناظره بروم و اگر هم براي آقايان زحمت است ايشان مي تواند به زندان بيايد و در اتاقي در همين جا مناظره انجام گيرد.

فخرالسادات محتشمي پور همسر سيدمصطفي تاجزاده با ذكر اين مطلب از قول همسرش گفت: وكيل همسرم خواستم تا در ملاقاتي كه امروز سه شنبه با ايشان داشتند، نظرشان را در مورد پيشنهاد حسين صفار جويا شوند تا مبادا تأخيري در اجرا شدن پيشنهاد ايشان بشود.

وي گفت: هرچند همسرم به دليل ويژگي هاي مثبت ذاتي در اين زمينه نيز مثل هميشه با خوش بيني برخورد كرده اما من پيشنهاد صفار هرندي را بيشتر يك بلوف سياسي مي دانم و بعيد به نظر مي رسد اينك پس از هشت ماه كه از بازداشت غيرقانوني همسرم و رفتار و اقدامات غيرقانوني كه در مورد اين آزاده دربند اعمال شده امكان حضور در يك برنامه زنده تلويزيوني را برايش فراهم كنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “استقبال تاجزاده از پیشنهاد صفارهرندی برای مناظره”

 1. یه انتقاد. گفت:

  سلام دوستان
  اقا یه ذره به فکر این بندگان خدایی که آستیگمات دارن و چشمشون ضعیفه هم باشید
  تو این ستون آخرین اخبار همینطور لنکار و پشت سر هم ، بدون یه خط جدا کننده ایی چیزی گذاشتید . همین دوریال چشممون هم از حدقه در میاد تا خطهای خبر رو با هم قاطی نکنیم .
  لطفا یه فکری براش بکنید.
  سبز باشید.

 2. کاوه باش و آهنین واژه بگو
  تا بکوبد واژه ات صد یاوه گو
  دیوهای اژدها گر کاوه کشت
  شه فریدون باد و بادا فره پشت

 3. جنبش راه سبز گفت:

  تو مردی تاجزاده باور کن دوست داریم سوپر مایی

 4. جناب صفار هرندي شما در دانشگاهها به اندازه كافي مناظره كرديد و دانشجويان هم حقتان را كف دستتان گذاشتند.تنبيه نشديد؟ مي خواهيد ابروي از دست رفته تان را جبران كنيد؟محال است.

 5. ایمان گفت:

  اول جناب صفار بایستی زمینه آزادی تاجزاده را فراهم کنه البته اگه رفقاش بهش اجازه میدن؟؟؟؟ که بعیده چون واقعیتها روشنتر میشه بعدا با هرکدوم از اصولگراها که فکر میکنن قویترین هستند مناظره رو ایشون انجام میدنن تازه معلوم میشه کسانیکه پیروز عرصه های یکجانبه هستند در واقع در مناظره ها ی واقعی چه چیزی برای گفتن دارند.
  درود بر اصلاح طلبان دربند.

 6. داوود گفت:

  جوابی به «یه انتقاد»: حق با شماست ولی تا وقتی که اصلاح کنند شما هم مثل من صفحه را چند برابر بزرگ (zoom) کنید تا راحت تشخیص دهید!

 7. محسن گفت:

  با درود.
  جناب آقاي صفار! نه تنها شما، بلكه اكر تمامي اعضاي كابينه‌ي نهم و دهم بعلاوه‌ي رئيس‌جمهورتان را يك طرف جمع كنيد و شيرمرد در زنجير اصلاحات هم يك طرف باشد، باز هم وزنه‌ي سخنان و منطق جناب آقاي تاج‌زاده سنكيني مي‌كند و كم خواهيد آورد. مي‌توانيد امتحان كنيد…