سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

پیدا و پنهان اعتماد

چکیده :شنيديم حجت الاسلام والمسلمين احمد قابل روز پنجشنبه تحت حفاظت ماموران اداره اطلاعات مشهد در مراسم ختم خواهر همسرش شرکت کرد و پس از آن به زندان برگردانده...


دلجويي تعدادي از اعضاي شوراي شهر از خانواده بهشتي

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامي، جمعي از اعضاي شوراي شهر تهران با حضور در منزل دکتر سيدعليرضا بهشتي با خانواده وي ديدار کردند. به گزارش پارلمان نيوز، در اين ديدار که احمد مسجدجامعي، محمدعلي نجفي و معصومه ابتکار حضور داشتند، از آخرين وضعيت فرزند شهيد بهشتي کسب اطلاع و از فرزندان و خانواده وي دلجويي شد.

نامه خانواده رباني املشي به لاريجاني

خانواده آيت الله رباني املشي در نامه يي سرگشاده به لاريجاني رئيس قوه قضائيه به بازداشت محمدصادق رباني برادر مرحوم آيت الله مهدي رباني املشي دادستان کل کشور در زمان امام خميني(ره) اعتراض کردند و خواستار تعيين تکليف پرونده وي شدند. محمدصادق رباني استاد بازنشسته دانشکده علوم دانشگاه تهران و عضو هيات اجرايي شوراي ملي صلح روز عاشورا در تقاطع خيابان ويلا و طالقاني دستگير شد.

فيلتر وبلاگ ابتکار؛ فردا نوشت

وبلاگ شخصي معاون رئيس جمهور سابق ايران فيلتر شد. دسترسي به وبلاگ معصومه ابتکار رئيس اسبق سازمان حفاظت از محيط زيست در برخي خدمات دهنده هاي اينترنتي محدود شده است.

وضعيت چند بازداشتي

«سام محمودي»، «کيوان مهرگان» و «عبدالرضا تاجيک» سه روزنامه نگار بازداشتي با خانواده هاي خود تماس گرفتند. محمودي در اين تماس خبر داد به بند عمومي منتقل شده است. به گفته محمودي اقدام عليه امنيت ملي و توهين به رهبري از جمله اتهامات اوست. همچنين مهرگان و تاجيک نيز با خانواده هايشان تماس گرفته و از سلامت خود خبر داده اند.

بازگشت گشت ارشاد با نام جديد

گشت هاي ارشاد که از ارديبهشت ماه سال 86 در سطح شهر تهران آغاز به کار کرد و پس از آن در سطح ديگر شهرها نيز به اجرا درآمد، با عنوان «گشت امنيت اخلاقي» به فعاليت خود ادامه مي دهد. به گزارش جهان نيوز، با توجه به حساسيت هايي که درباره گشت هاي ارشاد به وجود آمده بود، گشت هاي ارشاد در قالب «گشت امنيت اخلاقي» در برخي مراکز خريد سطح شهر فعاليت مي کنند.

حضور چندساعته قابل در مراسم ختم

شنيديم حجت الاسلام والمسلمين احمد قابل روز پنجشنبه تحت حفاظت ماموران اداره اطلاعات مشهد در مراسم ختم خواهر همسرش شرکت کرد و پس از آن به زندان برگردانده شد.

يک بيانيه دانشجويي

انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه تهران و علوم پزشکي تهران با صدور بيانيه يي به دور جديد بازداشت فعالان دانشجويي اعتراض کردند. در اين بيانيه همچنين بر لزوم محاکمه عاملان تجاوز به کوي دانشگاه در 25 خرداد و 16 و 17 آذرماه تاکيد شده است. اين انجمن همچنين خواستار آزادي دانشجويان شد.

دعوت به مذاکره با ايران

تابناک گزارش داد دبيرکل اتحاديه عرب که در جمع روزنامه نگاران در پاريس سخن مي گفت، خطاب به سران کشورهاي عضو اين اتحاديه اظهار داشت؛ کشورهاي عربي بايد هرچه سريع تر ابتکار عمل در منطقه خود را به دست گيرند و با گفت وگوي مستقيم با ايران، بدون هيچ گونه پيش داوري تهديدات منطقه يي را از خود دور کنند. بر پايه اين گزارش، عمرو موسي با تاکيد بر اينکه سخن گفتن از حمله نظامي امريکا و اسرائيل به ايران در اوضاع کنوني جايي ندارد، ادامه داد؛ برگزيدن راهکار نظامي براي حل مشکلات منطقه راه به جايي نمي برد. ايران همانند عراق نيست که اسرائيل بتواند به آساني تاسيسات اتمي آن را نابود کند، زيرا ايران برگ هاي برنده بسياري در دست دارد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.