سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نامه وکیل باستانی و زیدآبادی به دادستان تهران...

نامه وکیل باستانی و زیدآبادی به دادستان تهران

چکیده :انتقال محكومين به زندان شهرديگري توجيه قانوني ندارد و مجازات مضاعف به موكلين تحميل...


کلمه: وكيل مدافع احمد زيدآبادي و مسعود باستاني در مورد وضعيت محكوميت موكلانش نامه‌اي به دادستان تهران نوشت.

محمد شريف با اعلام اين خبر به ايسنا گفت: در مورد انتقال احمد زيدآبادي و مسعودباستاني از زندان اوين به زندان رجايي شهر، نامه‌اي به دادستان تهران ارسال كرده و تقاضا كرده‌ام علت انتقال را كه در عمل موكلين را محكوم به سپري كردن حبس در تبعيد كرده است، توضيح دهند.

وي با بيان اين‌كه اتهاماتي كه موكلانش به لحاظ آن محكوميت يافته‌اند سپري كردن محكوميت در زندان محل ارتكاب جرم را الزام آور مي‌كند، اظهار كرد:‌ انتقال محكومين به زندان شهرديگري توجيه قانوني ندارد و مجازات مضاعف به موكلين تحميل مي‌كند.

شريف با بيان اين‌كه حكم محكوميت مسعود باستاني قطعي نشده است، عنوان كرد: خانواده‌هاي موكلان نيزكه جهت ملاقات ناچارند به شهر ديگري مسافرت كنند با مشكلات ديگري مواجه خواهند شد، به هر حال اينجانب منتظر پاسخ نامه ارسالي به دادستان محترم تهران هستم.

وي كه وكالت مسعود آقايي، بدرالسادات مفيدي، عبدالرضا تاجيك و محمد ملكي را بر عهده دارد، گفت:پرونده‌هاي موكلانم در مرحله تحقيقات مقدماتي است و تاكنون موفق به مطالعه پرونده آنها نشده‌ام.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.