سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دیدار کروبی با خانواده های نوری زاد، مظفر و حکمت...

دیدار کروبی با خانواده های نوری زاد، مظفر و حکمت

چکیده :در حالی به استقبال ۲۲ بهمن می رویم که آرمان های انقلاب ۵۷، مردم و امام بشدت مخدوش شده و یا به فراموشی سپرده شده است....


کلمه:مهدی  کروبی درآستانه و ایام دهه فجر به دیدار تعدادی از خانواده های زندانیان سیاسی  از جمله آقایان محمد نوری زاد نویسنده  دربند، مظفر،علی حکمت و خانم مهسا حکمت اشاره کرد.

به گزارش  سحام نیوز مهدی کروبی در دیدار همسر و فرزندان نوری زاد از اظهار نظر یک مقام قضائی که ملاقات خانواده با وی را منوط به بازنگری در تفکر و اندیشه اقای نوری زاد کرده بود، اظهار تاسف کرد و محرومیت زندانی از حقوق اولیه و تحت فشار قرار دادن وی برای بازنگری در اندیشه اش را مغایر شرع، قانون و اخلاق دانست.

وی همچنین گفت که بازنگری در یک اندیشه در محیط آزاد ارزش دارد و نه تحت فشار و در زندان.

کروبی همچنین در دیدار دیدار خانواده آقای مظفر، اقای حکمت و خانم مهسا حکمت به دلجوئی از آنان پرداخت و اظهار امیدواری کرد که مسولان قضائی به وظائف ذاتی خود در قانون اساسی عمل کنند.

کروبی گفت قوه قضائیه مطابق قانون اساسی باید پشتیبان حقوق فردی و اجتماعی باشد و تظلم خواهی از وظائف اصلی آن است نه آنکه خود به مرکزی جهت فشار و ظلم به مردم تبدیل گردد.

کروبی اضافه کرد: در حالی به استقبال ۲۲ بهمن می رویم که آرمان های انقلاب ۵۷، مردم و امام بشدت مخدوش شده و یا به فراموشی سپرده شده است.

وی از بسیاری از جوانان بی نام و نشان این کشور بویژه دانشجویان که در زندان هستند به نیکی یاد کرد و گفت هنر حکومت نیست که تعداد زیادی از جوانان خود را مغایر قانون و شرع در بند نگاه داشته و یا با فشار بخواهد از آنان علیه خود اقرار بگیرد.

کروبی  از مقامات قضائی خواستند بجای صدور احکام سنگین برای فرزندان این مرز و بوم، زمینه اخلاص آنان را هر چه سریعتر فراهم نمایندDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “دیدار کروبی با خانواده های نوری زاد، مظفر و حکمت”

 1. امید گفت:

  درود بر شیخ شجاع
  22 بهمن روز فریاد

 2. آزاده گفت:

  درود بر شیخ شجاع سبز

 3. پ.م گفت:

  22 بهمن روز سکوت پر فریاد ملت ایران!

 4. ناشناس گفت:

  آفرین بر کروبی

 5. درود بر کروبی نترس

 6. jahangir گفت:

  karobi,mard khoda

 7. محمد گفت:

  درود بركروبى