سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » رنجنامه خانواده دکتر بهشتی در چهلمین روز اسارت...

رنجنامه خانواده دکتر بهشتی در چهلمین روز اسارت

چکیده :دهه فجر همیشه برایمان یادآور رنجهای شهید مظلوم انقلاب در راه استقرار آزادی بوده است و این در حالیست که تو در این ایام دربندی....


کلمه :خانواده  دکتر علیرضا حسینی بهشتی به مناسبت چهلمین روز اسارت فرزند شهید آیت الله بهشتی رنجنامه ای را در اختیار کلمه قرار دادند.

به گزارش  کلمه در این رنجنامه آمده است:

چهل روز در دوری تو گذشت و چهل روز از شهادت جد بزرگوارت حسین –علیه السلام- نیز هم .

به رسم هر جمعه از روز اسارتت تا به حال، ما غریبانه به سوی مزار پدر مظلوم وشهیدت شتافتیم تا بغض فرو خورده مان را با او نجوا کنیم. فرزند ارشدت، محمد حسین زیارت عاشورای آن همیشه مظلوم تاریخ را خواند و این در حالی بود که محمد صادقت سر در گریبان غم فرو برده بود وچشمان حسنای عزیزت تو را می جست.

دهه فجر همیشه برایمان یادآور رنجهای شهید مظلوم انقلاب در راه استقرار آزادی بوده است و این در حالیست که تو در این ایام در بندی.

چقدر جایت در کنارمان خالیست وقتی هر جمعه رهسپاردیدار پدر و مادرت در بهشت زهرا می شویم . بودن دوباره ات را در کنارمان بی صبرانه انتظار می کشیم.

خانواده چشم به راهتDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “رنجنامه خانواده دکتر بهشتی در چهلمین روز اسارت”

 1. ترانه سبز آزادی گفت:

  خانواده بهشتی بازماندگان دردمند و رنجور حادثه کربلایند
  و موسوی نیز از همین قافله
  بزرگانی که نور چشم مایید ! عزیز شما عزیزترین ماست درد شما درد ماست خنجریست که هرلحظه بر جانمان می می نشیند
  انقلابی که به مسلخ بردند و خونهای ریخته ای که به زعم نا پاکشان هدر دادند … وه چه خیال حقیر کوتاهیکه اینها دارند
  اما سنت الهی را شما بهتر می دانید که ان مع العسر یسری و بزرگی شما ،یسری را در سهولت حیات همه ایرانیان می داند و اگر جز این بود علیرضای بهشتی ،بهشتی وار در مقابل این همه دنائت دونان نمی ایستاد
  به فرزندانتان درد یتیمان عاشورای 88 را یاد بیاورید و داغ دل مادران شهید و خون دل همسران و قد خم پدران را خدایی هست که می بیند و می شنود..

 2. mehrdad nosrati mehreshaer گفت:

  کجاست شهید بهشتی تا ببیند حتی پاره تن اش هم بخاطر اصرار بر عمل شدن به تمام قانون اساسی که آن شهید والا مقام برای کلمه کلمه و حرف حرف آن زحمتها کشید و خون دلها خورد با تنی رنجور در گوشه بی کسی زندانها افتاده است.
  کجاست شهید بهشتی که در قانون اساسی گنجاند آزادی هایی که حق طبیعی انسانهاست حتی با تصویب قانون نیز سلب شدنی نیستند.
  کجاست شهید بهشتی؟
  کجاست شهید بهشتی………
  مهرداد نصرتی مهرشاعر

 3. ناشناس گفت:

  نهضت ما حسینیه

  راه سبز خمینیه

  یاحسین / میرحسین

 4. samin گفت:

  ما بیشماریم