سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » بهرامی : تعداد اندکی در پرونده کهریزک مرتکب جرایم شدند ولی دشمنان یک مجموعه عظیم و ...

بهرامی : تعداد اندکی در پرونده کهریزک مرتکب جرایم شدند ولی دشمنان یک مجموعه عظیم و خدوم را متهم کردند!

چکیده :پس از انتخابات، تعداد اندكي در جريان اين پرونده مرتكب جرايمي شدند ولي دشمنان آن را به پاي كل نظام نوشتند و يك مجموعه عظيم و خدوم را متهم كردند از اين رو بايد مراقب باشيم زيرا كه اشتباهات ما اثرات منفي را براي نظام به بار...


کلمه:بهرامی گفت: در جریان کهریزک تعداد اندکی مرتکب جرایمی شدند ولی دشمنان آن را به پای کل نظام نوشتند.

به گزارش فارس  به نقل از روابط عمومي سازمان قضائي نيروهاي مسلح، حجت‌الاسلام و المسلمين كاظم بهرامي، در جمع كاركنان دادسراي نظامي تهران اظهار داشت: انقلاب اسلامي تحولات عظيمي را به وجود آورد كه دنيا را تكان داد، آثار اين انقلاب چنان در تمام دنيا نمايان شده است كه مستكبرين 31 سال است تاب تحمل آن را ندارند و حتي يك روز هم از توطئه عليه انقلاب فرو گذار نبوده‌اند و تمام اين توطئه‌ها نشان دهنده عظمت و بزرگي انقلاب اسلامي است.

وي با اشاره به وظيفه مهم قضاوت در نظام جمهوري اسلامي، تصريح كرد: قاضي مسئول اقدامات و تصميماتش است و هر زماني كه دست به قلم مي‌برد، بايد مراقب باشد و هواي نفس را از خود دور كند تا خداي ناكرده حق را ناحق نكند.

رئيس سازمان قضائي نيروهاي مسلح به بيانات حضرت امام (ره) در اين خصوص اشاره و تاكيد كرد: امام خميني(ره) مي‌فرمايند كه قضاوت از دو جهت مهم است يكي اين كه قضاوت در همه عرصه‌ها مشكل است و ديگر آن كه كساني كه در نظام اسلامي قضاوت مي‌كنند هر خطايي انجام دهند به نظام ضربه وارد مي‌شود.

وي با اشاره به پرونده بازداشتگاه كهريزك گفت: پس از انتخابات، تعداد اندكي در جريان اين پرونده مرتكب جرايمي شدند ولي دشمنان آن را به پاي كل نظام نوشتند و يك مجموعه عظيم و خدوم را متهم كردند از اين رو بايد مراقب باشيم زيرا كه اشتباهات ما اثرات منفي را براي نظام به بار مي‌آورد.

حجت‌الاسلام بهرامي وظيفه دادسراي نظامي تهران را سنگين و حساس توصيف كرد و اظهار داشت: پرونده‌هايي كه در اين دادسرا رسيدگي مي‌شود از اهميت خاصي برخوردار است و براي حفظ اقتدار نيروهاي مسلح و احقاق حقوق مردم علاوه بر سرعت، دقت و ظرافت را در رسيدگي به پرونده‌ها بايد اعمال كرد و روز به روز جهت ارتقاي فعاليت‌ها تلاش كرد.

شكرالله بهرامي، دادستان نظامي تهران نيز در اين مراسم، در گزارشي از وضعيت رسيدگي به پرونده‌ها در دادسراي نظامي تهران عنوان داشت: روند رسيدگي به پرونده‌هاي جاري در دادسراي نظامي تهران از وضعيت مطلوبي برخوردار است.

دDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “بهرامی : تعداد اندکی در پرونده کهریزک مرتکب جرایم شدند ولی دشمنان یک مجموعه عظیم و خدوم را متهم کردند!”

 1. آرش گفت:

  آخیییییییییییییییی ، عده اندکی تو کهریزک ، عده اندک تری کوی دانشگاه ، بازم اندک تر تو خیابونا ، و بازهم اندک تر از اون تو سایر بازداشتگاهها ، آخیییییییییی چرا اینا اینقدر اندک هستند ، چرا این چندتا اندک و معرفی نمی کنید ؟ چرا دادگاه علنی برگذار نمی کنید ؟

 2. اخر نفهمیدیم به چه شخصی میگویند دشمن؟
  کسی که داخل کهریزک مردم رو شکنجه میدهد و … میکند
  یا کسی که اعتراض میکند به این کار از خدا بی خبران؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!

  واقعا سوالی بی پاسخ است
  چون 30 ساله که دارن میگویند دشمن
  ما واقعا نفهمدیم دشمن کی هستی؟؟؟؟؟؟

  روسیه چین که نیستن. اونا خیلی هم ادم های خوبی هسنند:-)

  امیدواریم این افرادی که خودشون رو به اون راه زدند. به زودی سر عقل بیان

  با تشکر از کلمه

  طالب سبزیم نه ارکان ریا
  بهر حفظ موسوی مهدی بیا . مهدی بیا

 3. داوود گفت:

  حرفت حقه آرش! جالب اینه که یک نفر از این «تعداد اندک» دستگیر نشده ولی از این طرف چندنفر فقط بیرون زندان هستند. دشمن کیه؟ من و تو! چون زود میمیریم…

 4. ناشناس گفت:

  ما هم همینو می گیم و تکرار می کنیم ما بیشماریم ما بیشماریم ما بیشماریم و شما اندک